Star Trek: Discovery Trailer k sedmé epizodě Light and Shadows

Trailer k sedmé epizodě Light and Shadows

Trailer k sedmé epizodě Light and Shadows

V pátek se dočkáme sedmé epizody seriálu Star Trek: Discovery a tím se dostaneme do poloviny druhé řady. A tím víc se také přiblížíme k setkání se Spockem, jak prozrazuje i trailer k dalšímu dílu. Myslíte si, že Rudý anděl je Spock, nebo máte jinou teorii, kdo se skrývá za maskou tajemné entity?

8 0
27.2.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

theplanetoftheapes

To je už takové klasické klišé seriálů, které mají méně než 20 epizod. Teprve v půlce se tedy rozvíjí děj hlavní zápletky a zatím jsme viděli jen takové to protahování, naznačování a navnadění na druhou řadu. Ty teorie o Spokovi a rudé hmotě (rudá hmota=red angel) asi mají něco do sebe a posledně se teorie o Lorcovi taky ukázala jako pravdivá. Tvůrci se navíc netajili s tím, že určité náznaky a odpovědi do epizod šikovně schovávají tak aby Vás to na samém konci pak trklo a budete dělat úplně wauuu, no týýý jooo, prostě měga twist. Ale škoda, že se asi neobjeví Q, byla to tehdy dobra postava =)

27.2.2019 | 12:49:01
mathush

Už by mohla být Enterprise opravena, aby v tom jeli spolu.

27.2.2019 | 13:09:01
igwar

Môžem sa mýliť, ale zatiaľ sa mi to tak nezdá. V traileri je Spock ukázaný ako psychická troska, nespoznáva Michael. Naviac v poslednej epizóde bolo povedané, že entita cestuje aj časom… V každom prípade aj keby to tak bolo, nemám nič proti.

#4 Shakki
27.2.2019 | 13:46:48
Shakki

#3 igwar: Discovery ukazuje muže obecně jako psychické trosky, nebo nebo nějak emocionálně labilní. Fakt to tedy má s realitou něco společného…Spock nebude jiný, dokonce zduraznili jak jeho segra bude odpovědná za podobu Spocka od TOS a dál..

27.2.2019 | 15:59:56
Raiden123

Kto se skrýva … ja už svoj tip mám … :-D

27.2.2019 | 17:01:22
Elian44

Tie mechanické chobotnice vyzerali že zdrhli z Matrixu :D

27.2.2019 | 17:09:33
ori

A oblek z Ant-Mana :D

redaktor
27.2.2019 | 17:22:06
captain

Také jsem si říkal, že ty stroje jsou vykrádačka Matrixu… Naivně doufám, že ten Red Angel nebude jen časový agent Federace z 29. stol. v pokročilém obleku, stroji času, jako ve 12. Opicích… Časová studená válka, to by zas byla vykrádačka ENT.

27.2.2019 | 20:19:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie