Proxima Midnight

Proxima Midnight

Thanosova nevlastní dcera a členka Black Orderu, která měla za úkol získat Kámen mysli.

Sezóny 1
2018 - 2018

Informace

Celé jméno: Proxima Midnight
Barva očí: rudá
Barva vlasů: modrá
Autoři postavy: Jonathan Hickman
Představitel: Carrie Coon
Poprvé se objevil v:
New Avengers Vol 3 #8 (září 2013)

Filmy

O Proximě

Proxima Midnight byla členkou Thanosova Black Orderu a jednou z nejlepších bojovnic v jeho armádě. Jejím manželem pak byl Corvus Glaive, další ze členů Black Orderu. Když Thanos zaútočil na Zemi, Proxima měla za úkol získat Namorův Kámen nekonečna. Namor však Kámen neměl a odkázal Proximu na Wakandu. Když její kolega v bitvě o Wakandu selhal, vyrazil Thanos do země spolu s Corvusem a Proximou. Thanosův syn Thane ale trio uvěznil, načež byli osvobozeni Namorem, který se chtěl připojit k jejich Cabalu.


Společně plánovali zastavit srážce vesmírů, což se jim nepovedlo. Cabal se následně probudil na Battleworldu, kde vládl Doctor Doom. Vesmír se časem dal do pořádku, ale Proxima byla zavražděna rukou Hely, která se chtěla prokázat Thanosovi. Proxima byla následně oživena Challengerem, který chtěl využít Black Orderu při nové variaci Contest of Champions.

Filmy, seriály a další média

Proxima Midnight se objevila v animovaných seriálech Avengers Assemble a Guardians of the Galaxy, kde jí namluvila Kari Wahlgren. Zahrát jste si za něj mohli v LEGO Marvel Super Heroes 2, Marvel: Future Fight a Marvel: Contest of Champions.

Marvel Cinematic Universe

Proxima byla stejně jako zbytek Black Orderu sirotkem, kterého se Thanos ujal, když zničil její domovský svět. Spolu s Black Orderem byla přítomna na Statesmanu, kde Thanos získal Kámen prostoru a pobil polovinu Asgarďanů. Thanos poté Proximu vyslal do Edinburghu, kde měla získat Kámen mysli. Jelikož byla ale vystavena přesile, musela uniknout. Další šanci dostala ve Wakandě, kde velela armádě Outriderů. Nakonec zemřela rukou Scarlet Witch, která ji hodila do jednoho z bitevních strojů.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama