Avengers Proxima Midnight

Proxima Midnight

Proxima Midnight

Thanosova nevlastní dcera a členka Black Orderu, která měla za úkol získat Kámen mysli.

Sezóny 1
2018 - 2018

Informace

Celé jméno: Proxima Midnight
Barva očí: rudá
Barva vlasů: modrá
Autoři postavy: Jonathan Hickman
Představitel: Carrie Coon
Poprvé se objevil v:
New Avengers Vol 3 #8 (září 2013)

Filmy

O Proximě

Proxima Midnight byla členkou Thanosova Black Orderu a jednou z nejlepších bojovnic v jeho armádě. Jejím manželem pak byl Corvus Glaive, další ze členů Black Orderu. Když Thanos zaútočil na Zemi, Proxima měla za úkol získat Namorův Kámen nekonečna. Namor však Kámen neměl a odkázal Proximu na Wakandu. Když její kolega v bitvě o Wakandu selhal, vyrazil Thanos do země spolu s Corvusem a Proximou. Thanosův syn Thane ale trio uvěznil, načež byli osvobozeni Namorem, který se chtěl připojit k jejich Cabalu.


Společně plánovali zastavit srážce vesmírů, což se jim nepovedlo. Cabal se následně probudil na Battleworldu, kde vládl Doctor Doom. Vesmír se časem dal do pořádku, ale Proxima byla zavražděna rukou Hely, která se chtěla prokázat Thanosovi. Proxima byla následně oživena Challengerem, který chtěl využít Black Orderu při nové variaci Contest of Champions.

Filmy, seriály a další média

Proxima Midnight se objevila v animovaných seriálech Avengers Assemble a Guardians of the Galaxy, kde jí namluvila Kari Wahlgren. Zahrát jste si za něj mohli v LEGO Marvel Super Heroes 2, Marvel: Future Fight a Marvel: Contest of Champions.

Marvel Cinematic Universe

Proxima byla stejně jako zbytek Black Orderu sirotkem, kterého se Thanos ujal, když zničil její domovský svět. Spolu s Black Orderem byla přítomna na Statesmanu, kde Thanos získal Kámen prostoru a pobil polovinu Asgarďanů. Thanos poté Proximu vyslal do Edinburghu, kde měla získat Kámen mysli. Jelikož byla ale vystavena přesile, musela uniknout. Další šanci dostala ve Wakandě, kde velela armádě Outriderů. Nakonec zemřela rukou Scarlet Witch, která ji hodila do jednoho z bitevních strojů.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie