Avengers Corvus Glaive

Corvus Glaive

Corvus Glaive

Corvus je jedním z Thanosových adoptivních dětí, který měl za úkol získat Kámen mysli od Visiona.

Sezóny 2
2018 - 2019

Informace

Celé jméno: Corvus Glaive
Barva očí: rudá
Barva vlasů: žádná
Autoři postavy: Jonathan Hickman, Jim Cheung
Představitel: Michael James Shaw
Poprvé se objevil v:
Free Comic Book Day Vol 2013 Infinity (květen 2013)

Filmy

O Corvusovi

V komiksech je Corvus Glaive pokrevním bratrem Black Dwarfa a manželem Proximy Midnight. Thanosovi sloužil jako jeho pravá ruka a jeho hlavním cílem bylo nalézt Thanosova syna Thanea. Když byl Thane nalezen na Orollanu, Black Order vyrazil, aby jej zabil. Corvus zde byl zabit Hyperionem, ale nemohl zemřít, dokud byla jeho čepel nezlomena. Thanose i jeho posluhovače pak osvobodil Namor, který se připojil k jejich Cabalu. Společně plánovali zničit Zemi z alternativního vesmíru, která se měla srazit s tou jejich.


Cabal následně navázal spolupráci s Makerem, což byl Mister Fantastic z druhého vesmíru. Vesmíry se nakonec srazily a vznikl Battleworld, kde se vlády chopil Doctor Doom. Zde musel Corvus s Cabalem stát Thor Corps, což byla místní policie složena z několika verzí Thorů. Při znovuzrození vesmíru se během absence Thanose rozhodl vybudovat vlastní Black Order. Když se Thanos vrátil, zničil Corvusovu čepel a dal mu volbu, zda se zabije sám nebo padne jeho rukou. Corvus proto radši spáchal sebevraždu. Corvuse nakonec oživil Challenger, který potřeboval bojovníky v soutěži proti Grandmasterovi.

Filmy, seriály a další média

Corvus Glaive se objevil v animovaných seriálech Avengers Assemble a Guardians of the Galaxy, kde jej namluvil David Kaye. Zahrát jste si za něj mohli v LEGO Marvel Super Heroes 2, Marvel: Future Fight a Marvel: Contest of Champions.

Marvel Cinematic Universe

Corvus byl jedním ze sirotků, které Thanos vychoval poté, co dobyl jeho planetu. Spolu se svým pánem vyrazil na loď Statesman, která převážela přeživší Asgarďany. Jakmile Thanos získal Kámen prostoru, loď opustili a Corvus s Proximou vyrazil získat Kámen mysli od Visiona. Na Visiona a Scarlet Witch zaútočili v Edinburghu, kde je však zaskočil tým vedený Kapitánem Amerikou. Druhé šance využil Corvus ve Wakandě, kde jej však Vision zabil.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lord Okakek

Hrozný nesympaťák

3.5.2019 | 19:52:47

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie