Chicago P.D. (Policie Chicago) Will Halstead

Will Halstead

Will Halstead

Hlavní postava Chicago Med. Ošetřující lékař na pohotovosti Chicago Med. Bratr detektiva Jaye Halsteada.

Sezóny 6
2015 - 2020

Dr. Will Halstead je bratr Jaye Halsteada. Poprvé byl představen v díle Say Her Real Name, kdy se vrátil domů do Chicaga a pokusil se zastavit barovou rvačku. Odchytil ho strážník, který poznal jeho příjmení a zavolal Plattové, aby dala vědět Jayovi. Původně se vrátil do města z New Yorku, kde ho „vykopli“ z praxe jeho kolegové a v Chicagu získal práci v Chicago Med. I když hned první den řekl Jayovi, že se vrátí do New Yorku. V díle Get Back to Even Will řekne Jayovi, že se rozhodl v Chicago Med zůstat, jelikož potřebují doktory na pohotovosti. Bratři mají blízké pouto a jejich cesty se několikrát střetnou během Jayových vyšetřování.

Hlavní postava seriálu Chicago Med – profil zde


(Bratři Halsteadovi, Foto: NBC)

Objevil se v dílech Chicago P.D.:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E14: Safe

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás