Star Trek: Discovery S03E03: People of Earth

S03E03: People of Earth

S03E03: People of Earth

Michael se připojuje ke své staré posádce, ale brzy si uvědomí, že rok strávený v budoucnosti ji ovlivnil více, než si je schopna připustit. Discovery zdevastovaná ztrátou svých milých se vydává k Zemi, kde si alespoň budou moci všichni připomenout jejich zapomenutý domov.

cz sk
29.10.2020
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Beru to na milost. Sice je tam pořád spousta nelogičností a dost zbytečných rádoby citových výlevů, ale očividně výlet do vzdálené, i když né zrovna moc utěšené, budoucnosti Discu prospívá. Opět režie Jonathan Frakes, to se pozná pravý Trek profesionál.

9.1.2021 | 12:30:29
killman

Hodně slabý díl. Ona už ta premisa, že Federace této doby je závislá na warpu je pitomá a a při mnoha příležitostech bylo ukázáno, že má mnohem lepší způsoby cestování. Nicméně Země, která má v pohodě planetární štít a v podstatě bez nedotčenou technologii své doby a neědí co se jí děje na Titanu – což je v podstatě na dvorku, to je absurdní, nehledě že ani nevědi, že útočník je člověk – jako vážně? Zjistit přítomnost známek života uměla snad už NX01… Minimálně v TNG dokázali snadno zjistit kolik příslušníků jaké známé rasy je na celé planetě z orbity.

29.11.2020 | 13:51:13
Sugar1

Okej, vlasy Michael jsou kůl. Vůbec jsem nepobral celou tu záležitost s deliriem, či co to tam mají. Od prvního nápadu, že je bezpečnější ho dát do pirátské lodi (wft?), až po vystřiženou akci a získání záporáka. Snaha Saru obětovat loď i celou posádku byla na svlečení uniformy. Seriál byl zcela okatě natočen jako políček voličům SPD, jelikož ukazuje vyspělou a lesklou budoucnost v níž neexistuje jediný heterosexuální bílý muž.

17.11.2020 | 1:55:21
johnys256

prijal by som viac scen s michael a bookom, oni su super 2ka maju dynamiku inak ep3 okay ale nedialo sa tu toho nejak ukrutne vela, chce to cas kym sa to cele rozbehne

9.11.2020 | 17:41:14
RagnarokCzD

A pro ty, komu vadila Tilly nastávají krušné časy … přidáváme další otravnou postavu. :-/

Jako rozhodně to bylo lepší než díly předchozí, to je asi potřeba přiznat … ale ve srovnání s předchozíma sériema mi přijde, že se tu fakt nic neděje. :-/

Všichni se držíme za tlapky, zpíváme kumbaya a všechno se vyřeší samo tím, že se budeme usmívat a mít se rádi. :-/

9.11.2020 | 9:33:14
xube

Ako konečne aspoň niečím zaujímavý diel, no netreba čakať zázraky. Je to stále nezmysel. Či už s ohľadom k pôvodnej myšlienke Star Trekov, ako aj celkového sledu udalostí a konania postáv. Chápem, že dnešný divák je inde ako tomu bolo pred 15 rokmi, ale niektoré veci sú fakt cez čiaru. Detský zájazd, ktorý sa tvári ako vedecká výprava. To ak ste sti to nestihli všimnúť, tak ešte pridajú novú postavu, ktorá má sotva 15, ale už robí inšpektora na vesmírnych staniciach!!! :D A je mi fakt jedno, že je Tryl! Toto je čisté prznenie a nepochopenie. Na lodi je to čistý cirkus. Pre záchranu niekoho, kto sa zmenil obetujeme celú loď? Veliteľ lode by určite nechal po mostíku behať úplne cudzieho človeka… a takto by sa dalo pokračovať. Ale ako detský seriál na dlhé večery je to fajn.

8.11.2020 | 2:09:47
Horus8

dávám 111%

3.11.2020 | 15:27:46
tom99

Rozhodně o dost lepší, než tomu bylo minule. Na Zemi jsem se těšil, tak jsem zklamaný, že jsme ve finále zůstali jen na orbitě Země… jinak stále mám pocit, že se to dějově nikam neposouvá. Máme tři epizody a já vůbec nevím, co si o tom mám myslet…

webmaster, grafik
2.11.2020 | 8:57:06
vojta637

SPOILER Za mě hodně zvláštní epizoda. Nějak jsem nepobral, proč posádka objímá Michael jako kdyby ji rok neviděla, ačkoliv to bylo přesně obráceně. Naopak měli být překvapeni, že je tak šťastná, že je našla. Express podsvětelnou rychlostí mezi Saturnem a Zemí pod minutu přehlížím. Zůstává mi záhadou, ale celá ta premisa, proč se nemohli spojit kolonisté na Titanu se Zemí, když jsme schopni se i se současným obyčejným rádiem spojit se sondami Voyager, které jsou ještě řádově dále. Kromě toho, když se Discovery dostala během chvilky impulzem od Saturnu k zemi, proč to nejde i obráceně? Dále, když se tam Discovery vynořila, proč o kolonistech neví? Nějak to na mě působí, jako kdyby scénáristé nevěděli, kde je Titan. Jako plus beru klidnější podání, dost možná díky tomu, že to režíroval Frakes

2.11.2020 | 2:55:01
orhore

Jo, tenhle díl už byl lepší než předešlý. Nedostatky tady jsou, ale ne až tak zásadní. Akorát některé postavy… je to občas nesnesitelné :/

1.11.2020 | 9:04:53

Star Trek: Discovery
74/100 - 121×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S04E03: Choose to Live

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie