Star Trek: Discovery Quentin Tarantino pokračování Star Treku zřejmě nenatočí, ale přesto by mohl vypomoci jiným způsobem

Quentin Tarantino pokračování Star Treku zřejmě nenatočí, ale přesto by mohl vypomoci jiným způsobem

Quentin Tarantino pokračování Star Treku zřejmě nenatočí, ale přesto by mohl vypomoci jiným způsobem

Další Star Trek film od renomovaného režiséra Quentina Tarantina? To by se studiu Paramount Pictures a hlavně divákům velice líbilo. Tento sen, který vypadal v posledních měsících reálně, se ale nyní bohužel rozplynul. Quentin Tarantino další Star Trek film režírovat nebude.

5 4
15.1.2020

Quentin Tarantino je již delší dobou spojován s dalším pokračováním Star Treku. Údajně se měl postarat o pátý díl, ten čtvrtý měla na starosti režisérka SJ Clarkson. Následně se ale celý domeček z karet sesypal, když projekt opustili klíčoví herci, kolem kterých byl celý příběh vystavěn. Poté se projekt dostal na mrtvý bod a nikdo nevěděl, jak to bude s pátým dílem od Quentina Tarantina.

Dokonce se spekulovalo o tom, že by se čtvrtý díl přeskočil a rovnou se šlo na Quentinův film. Jenže ani to se nestalo. Posléze se ke kormidlu čtvrtého dílu dostal Noah Hawley, ale podle posledních zpráv to nevypadá, že by nějak navazoval na Abramsovu trilogii. Zřejmě se bude začínat nanovo. A to samozřejmě přináší problémy i pro Quentinův údajný pátý film.


(Na režisérské křeslo usedne někdo jiný. Foto: Paramount Pictures)

Nyní se Quentin Tarantino vyjádřil pro server Deadline, že další díl režírovat nebude, ale dokáže si představit, že by studiu nějakým způsobem vypomohl. Jak by to mohlo vypadat? Tarantino si představuje, že by se například podíval na první hrubý sestřih a dal studiu zpětnou vazbu. Možná dokonce poskytne i své vlastní elementy, které chtěl do filmu protlačit.

Je tak klidně možné, že se v budoucnu nějakého toho Star Trek filmu pouze pro dospělé dočkáme. Od té doby, co se o tom začalo mluvit, byli fanoušci u vytržení. Dává tedy smysl, že si studio Paramount Pictures stále s touto myšlenkou pohrává. Nápady Tarantina budou dost možná využity, ale bude to bez jeho (větší) účasti. Slavný režisér si zřejmě natočí něco jiného nebo odejde do režisérského důchodu, jak už delší dobu avizuje.

Bylo bláznivé doufat, že by Star Trek film natočil právě Tarantino?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie