Star Trek: Discovery Údajně se pracuje na seriálu o Khanovi

Údajně se pracuje na seriálu o Khanovi

Údajně se pracuje na seriálu o Khanovi

Seriál Star Trek: Discovery ještě ani nespatřil své světlo světa, ale už nyní se hovoří o novém Star Trek seriálu. Ten by se měl údajně soustředit na legendárního Khana, jednoho z nejznámějších záporáků celého Star Treku. Byli byste pro, aby takovýto seriál vznikl?


13 0
8.8.2017

Režisér Nicholas Meyer údajně pracuje na novém prequelovém seriálu ze světa Star Treku. Dle posledních informací se má jednat o mini-sérii, která se bude soustředit na Khana, který se poprvé na televizních obrazovkách objevil v původním Star Trek seriálu, kde Khana hrál Ricardo Montalban.

Ten ale bohužel v roce 2009 zemřel, takže ten se do role vrátit nemůže. Khan by tak musel být přeobsazen. Samozřejmě existuje šance, že by se role mohl zhostit Benedict Cumberbatch, který si Khana zahrál ve filmu J. J. Abramse s názvem Star Trek: Do temnoty. I když Cumberbatch v seriálech běžně hraje, tato varianta není příliš pravděpodobná.


(Mohl by se Cumberbatch vrátit do role Khana? Foto: Paramount Pictures)

Nyní se od spekulací přesuneme k tomu, co je jisté. Seriál Star Trek: Discovery bude do jisté míry mapovat válku mezi Federací a Klingony. Tato válka začne kvůli Michael Burnhamové hned v první epizodě. Doug Jones, který se v seriálu bude hrát poručíka Saru, se krátce rozpovídal o konfliktech mezi Klingony a Federací:

V našem seriálu jsou Klingoni ti špatní. Chtějí převzít kontrolu nad celým vesmírem. Samozřejmě k tomu mají své sobecké důvody. Myslí si, že dělají správnou věc. Na druhé straně tady máme Federaci, která se pokusí celou situaci vyřešit mírumilovně. Ale někdy to nejde. Hvězdná flotila chce konflikt co nejdříve zahnat, ale musí to udělat s ohledem na všechna pravidla, která stanovila Federace.

Uvítali byste seriál o Khanovi?

Diskuze /8

Elian44

určite áno :)

8.8.2017 | 17:43:49
Lex Luthor

Radši o Khanovi na něj bych se těšil víc než na Discovery

#3 -Skinner-
8.8.2017 | 18:18:28
-Skinner-

Zaujíma ma v akom časovom období by sa ten seriál odohrával. Dočkali by sme sa eugenických vojen.

#2 Lex Luthor: Ja sa zas teším viac na Discovery. Je to prvý ST seriál po viac než 10 rokoch a myslím, že má obrovský potenciál.

8.8.2017 | 18:32:33
janamarta

Určitě!!!

8.8.2017 | 19:48:18
antty

O Khanovi spíš nějakou minisérii do max 10 dílů, tolik dějově bohaté to není (pokud by teda nešli až do minulosti k eugenickým válkám).

14.8.2017 | 11:29:15
spockedscully

Seriál o Khanovi by mohl být zajímavý, ale upřímně řečeno, mnohem raději bych viděla úplně nový originální ST seriál, který se bude odehrávat PO všech dosavadních seriálech. Tvůrci by měli volné ruce a nikoho by (možná) nenaštvali :D I když u Trekkies jeden nikdy neví :)

webmaster
14.8.2017 | 20:59:25
pidalin

Rozhodně ne. Radši Borgy, Romulany, nebo třeba Q. :-D Khan mě fakt nezajímá.

#8 Sangaj
20.9.2017 | 21:26:53
Sangaj

#7 pidalin: Borgové by byli zajímavý ale vesměs velkou část jejich původu prozradila už hra Star Trek: Legacy

26.9.2017 | 10:45:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E05: Choose Your Pain

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad pro verzi:

Překlad: @KlárkaP, @Padd a @Marethyu2000
Korekce: @spockedscully,@e­odeon a @KlárkaP
Časování: @KlárkaP

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Proč odešel od seriálu tvůrce Bryan Fuller?

Proč odešel od seriálu tvůrce Bryan Fuller?

Bryan Fuller byl od počátku jasnou volbou a bylo pochopitelné, proč si ho studio vybralo jako jednoho z hlavních tvůrců. Možná o to překvapivější byl jeho náhlý vyhazov, o kterém se toho napovídalo poměrně dost. Nyní vám přinášíme další informace o Fullerově odchodu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců