Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Malcolm Teague

Malcolm Teague

Středoškolský student a nadějný sportovec.

Sezóny 2
2021 - 2022

Malcolm Teague se narodil ve Smallvillu, kde začal navštěvovat střední školu. Na ní se prosadil především jako sportovec, konkrétně tu hraje za fotbalové Vrány, kterým se ve školní lize poměrně daří. Často tráví čas s Seanem Smithem, Timmym Ryanem či Coreym Wellnitzem, se kterými vymýšlí, co budou dělat.

Malcolm je typickým středoškolákem, který se nerad učí a rád chodí na párty. K těm se jakožto fotbalista dostává často, protože vždycky někdo z jeho kamarádů nějakou pořádá. Na nich se opíjí a balí holky. Jako fotbalista si nevede špatně, často hraje v základu a v seriálu nebylo vidět, že by měl na hřišti nějaké problémy.


Původně si utahoval z Jonathana, který se stal novým členem týmu, poté to stejné dělal i jeho bratru Jordanovi, nicméně ten brzy ukázal, jak cenným hráčem vlastně je. Nyní se s oběma kamarádí, nicméně má blízko především k Jonathanovi.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E15: Waiting for Superman

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama