Avatar Ve dvojce se znovu objeví Norm Spellman i hvězda z Fear the Walking Dead

Ve dvojce se znovu objeví Norm Spellman i hvězda z Fear the Walking Dead

Ve dvojce se znovu objeví Norm Spellman i hvězda z Fear the Walking Dead

Už to vypadalo téměř jako nekonečné čekání, ale letos už by se skutečně měly roztočit kamery. James Cameron se chystá na natáčení pokračování Avatara. A herecké obsazení se pomalu rozrůstá. Aktuálně se k již ohlášeným hercům přidává další herec z jedničky. Těšíte se na nový film?


9 0
12.6.2017

Avatar 2 by se měl už co nejdříve začít natáčet. Po dlouhé době tu máme vůbec první castingové novinky. I v pokračování si zahraje Joel David Moore, který si v prvním filmu zahrál Norma Spellmana. Ve finálním boji o Pandoru přežil, takže zde James Cameron nemusí přemýšlet, jak svou další oblíbenou postavu vrátí ke životu.

(Vrátí se Norm i do těla svého Avatara? Foto: Fox)


Také byl potvrzen nový přírůstek do rodiny. V Avatarovi 2 si zahraje herec Cliff Curtis, kterého asi nejvíce znáte jako Travise Manawu z úspěšného seriálu Fear the Walking Dead, který se aktuálně po pauze vrátil opět na televizní obrazovky. Curtis se tak přidá k již ohlášenému obsazení, které aktuálně čítá Sama Worthingtona, Zoe Saldanu, Sigourney Weaver a Stephena Langa.

U posledních dvou jmenovaných to bude obtížné. Jejich postavy v prvním díle zemřely, tak uvidíme, jak si s touto překážkou poradí sám Cameron. Ten se aktuálně chystá na natáčení, které by konečně mělo začít na podzim tohoto roku. Avatar 2 byl již několikrát odložen, ale pakliže vše půjde podle plánu, film by skutečně mohl stihnout premiéru v roce 2020.

Těšíte se na nový film? Bude dvojka úspěšná jako jednička?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2020. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců