Star Trek: Discovery S02E12: Through the Valley of Shadows

S02E12: Through the Valley of Shadows

S02E12: Through the Valley of Shadows

Další signál se objevuje nad Borethem, což značně vykolejí Ashe Tylera, který ví, že tam před nedávnem ukryl svého syna. Kapitán Pike se vydává na planetu pro časový krystal, ovšem zahlédne svou velice znepokojivou budoucnost. Michael se setká tváří v tvář s Centrálou.

cz sk
4.4.2019
46 minut

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pity12

Klingoni zklingonšteli, interiér aj exteriér (planéty) sú úžasné, Pike parádny, Kláštor zmenil funkciu, príbehy o cestovaní časom ma fascinujú, ale tento príbeh v Discovery sa mi moc nepáči. Autodestrukciu mal navrhnúť Pike!

14.6.2019 | 11:54:24
RedRose

Jak Pike dopadne víme už přes 50 let ;-) To že to už ví i on je zajímavá věc a že to přijal, je frajer, ale určitě věří, že to nějak zvrátí (což se nestane)… Zničení Discovery mě napadlo, hned když zjistili, že data nejdou vymazat, ale říkal jsem si, že je to moc radikální, leda by byla postavena Discovery-B, ale pravděpodobnější je, že z toho nějak vybruslí, protože by přišli o ten žampiónový pohon :-D Klingoni byli tentokrát snesitelní, i když ta linka s časovým krystalem ve spojení právě s Klingony mi nedá spát, ale jinak epizoda celkem povedená a podruhé v řadě nebyly postavy nijak otravné. Ty útočící nanočástice mi připomněly Replikátory :-)

26.5.2019 | 12:54:56
pavel.hangman

Díl s do této chvíle nejlepší scénou seriálu.

19.4.2019 | 16:14:01
filipes12

za dva dni som zvladol bez psychickej ujmy dopozerat tuto ukecanu epku.

12.4.2019 | 11:53:58
tom99

Bohužel to šlo dolů, jak první polovina vypadala lepší než celá první série, teď se obrátilo. Zatímco první řada gradovala a byla promyšlená od začátku do konce, toto se mi vůbec nelíbí…

webmaster, grafik
9.4.2019 | 23:59:47
theplanetoftheapes

Ale jo, su rád, že ukázali Pajka co dělá PYP. Ale nemyslím si, že by to prostě přijal, nějakým způsobem musí věřit, že to dokáže zvrátit PYP Míša mi připomněla staré kovbojky, škoda jen, že ve phazerech nikdy nedojdou náboje PYP Zajímavé, že ta centrála má pokaždé takového zvláštního záporáka, nejdřív Lajblíland (tlouštík, takový rusák), teď mexikánec ? PYP Kolik, že to má epizod ? Jakože ještě 3 signály tak 3 epizody? Zajímavé zakomponování televizního programu přímo do scénáře. PYP

9.4.2019 | 6:40:59
Kothy

Tohle bylo slabsi…

8.4.2019 | 21:03:41
AVE_Jirka

Velmi dobrá epizoda :-)

7.4.2019 | 23:04:11
Wolfinator1

Nevěděl jsem jak dopadl Pike v původním seriálu, myslel jsem, že to je jako v nových filmech s ním ( teď jsem si to našel ). Dost chudák no, ale drsňák, že to přijal.

7.4.2019 | 17:37:56
monikash

Za mě – 40% za to „zachraňování“ lodi Oddílu 31. To jim neukázaly skenery, koho zachránili? A proč nehledali mezi posádkou Lelanda? A pak ta klasická scéna, kdy se něco stane v poslední sekundě… (nemyslím tím konec dílu, ale aspoň naznačil, proč je budoucnost taková, jakou známe ze starších ST seriálů a proč v nich chybí jisté technologie). Ale pořád je to lepší díl než ten minulý.

překladatel
7.4.2019 | 14:54:03

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie