Star Trek: Discovery S02E13: Such Sweet Sorrow, Part 1

S02E13: Such Sweet Sorrow, Part 1

S02E13: Such Sweet Sorrow, Part 1

Nezbývá příliš času. Posádka Discovery si uvědomuje, že Centrála je na cestě a je ochotná si vzít data ze sféry. Jelikož nikdo nevidí přijatelnou možnost, jak data zachránit, Michael chce využít časový krystal a vydat se do budoucnosti data ukrýt. Tam ovšem ale bude muset zůstat.

cz sk
12.4.2019
48 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mathush

Ta červená dekorace na chodbách je roztomilá. Interiér Enterprise se jim docela povedl. A ten autodestruct failure jsem nějak čekal :-D @captatin nevidím žádnou podobnost s 12 opicema a vykrádání TOS by to bylo, kdyby se to nejmenovalo star trek. To by potom i jiné star treky vykrádaly ty ostatní. Zkrátka se jenom vyplňujou mezery v událostech. Ale těch 12 opic v tom nikde nevidím.

13.4.2019 | 15:20:24
evaval

Perfektní, zase. Enterprise nádherná, hezčí jak Discovery. Sice stoprocentní klaďase nemusím, ale Pike je výjimka, ve třetí sérii mi bude fakt moc chybět. Královna Po potěšila, hlavně jak se hnala k Tilly. Reno je super, konečně má větší úlohu a je dokonce zábavná. Number One je klasa. Jinak příprava na finále, tak se necháme překvapit.

13.4.2019 | 14:23:05
captain

Enterprise opravená, jako nová, hezká, dojem kazí jen na můstku ta všudypřítomná modro stříbrná světla, naopak při red alert to bylo super. Number One z Ent. perfektní, Pika opět exceloval, Michael a Phillipa dnes byly minimálně otravné, i když té emoční nostalgické omáčky a „loučení“ mohlo být méně. Celý příběh samozřejmě vysoce diskutabilní, proč vykrádat a dojit TOS období, proč pořád cesty časem, oblek, vykrádat 12 Opic, Kontrola a teorie kolem ní, V´ger, Borgové?! Rekrystalizace dilithia bylo až ve 24. stol., spore drive, který se rozhodli nepoužívat, ale kdykoli je třeba, tak hned Stammets ochotně skáče. Královna inženýrka super, to je ze Short Treks Calypso. Celý díl byl vlastně, dle ukázek, upoutávkou na příští finále. Nejvíc mi bude chybět Pike, jeho Enterprise a jeho Number One..

13.4.2019 | 12:19:51
Lex Luthor

Bylo to podobné, jako v závěru první série nepřítel k nim letěl strašně dlouho. Stejně, jak Klingoni letěli k zemi. Prý 7 minut, než dorazí nebo jak to tam říkali. To jistě. Aspoň tam byla dobře udělaná Enterprise. A na konci, jak Pike mrknul na Philipu a řekl jí, že je z jednoho zrcadlového vesmíru to bylo super. Takže je více Teranských říší ve více realitách.

12.4.2019 | 17:54:00
AVE_Jirka

Natáhli to jako nudli u nosu, ale asi to byla nezbytná omáčka. Když ohlédnu od toho „emocionálního okénka,“ tak to bylo fajn :-).

12.4.2019 | 17:26:20
JindraLne

Nebýt Philippy a fakt dobře udělaného interiéru Enterprise, který vypadal jak v moderním sci-fi, ale zároveň zase nebyl totálním popřením TOS, tak by to byla totální hrůza. Já chápu, že se nás tvůrci snaží připravit na velkolepé finále série, ale muselo se u toho zatraceně tolik brečet? Snad si tyhle pasáže odbyli teď a nebudou pak rušit finále.

12.4.2019 | 15:43:19
Horus8

zatím nejlepší díl, dal bych 200% možná i víc :-)

12.4.2019 | 15:32:34
jardach

ano, vypadalo to jak prodloužený trailer, ale mi se to líbilo, hlavně hlášky od Geogiou byly super (oranžová,vážně?) :-D doufejme, že finále bude uspokojivé

12.4.2019 | 13:26:37
RagnarokCzD

Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že sem právě sledoval hodinovou upoutávku na příští epizodu. :D

12.4.2019 | 11:20:28

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie