Star Trek: Discovery S03E09: Terra Firma, Part 1

S03E09: Terra Firma, Part 1

S03E09: Terra Firma, Part 1

Philippa Georgiou je na tom opravdu špatně a její tělo se rozpadá. Příčinou je to, že cestoval napříč časem a přišla z paralelního vesmíru, který se čím dál tím více vzdaluje tomu našemu. Existuje ovšem jedna možnost, jak Philippu zachránit. Michael se upíná k této poslední naději. Georgiou ovšem bude muset opět prožít nejhorší den ze svého vesmíru.

cz sk
10.12.2020
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Já nevim … jako celkem mě to bavilo, ale strašně to sráží jak se všechny postavy snaží násilně jedna druhou předrsnit. -_-

9.1.2021 | 15:45:29
captain

Nádhera. Zrcadlo, zrcadlo. Tohle se povedlo. Škoda, že se jim nechtělo opět zaplatit Jasona Isaacse, mohli jsme se dobře pobavit! Gabe Lorca je jen jeden…

9.1.2021 | 12:45:13
tom99

Konečně se vyprdli na nějaké ubrečánky, LGBT a podobné věci, které do nás hustí každou epizodu. I když třetí řada je bezesporu tím nejhorším, co Alex Kurtzman vyprodukoval, tak toto se povedlo. Celou epizodu jsem byl napnutý a natěšený. A fungovalo to. A proč? Protože to mělo nějaký zajímavý děj. Neřešilo se, kdo brečí. Neřešilo se, kdo si bude jak říkat. Neřešilo se, kdo je tak speciální kvůli tomu, že je na obě pohlaví. Pochopte už, že dobrý příběh stojí na něčem jiném, než na propagování Bidenovské politiky. Očekávám, že další epizoda bude taky super, zbytek sklouzne zpět do té divné a nechutné louže.

webmaster, grafik
9.1.2021 | 11:12:11
ori

Tentokrát trochu slabší diel, zrkadlový vesmír ma nikdy moc nebavil, ale dúfam že opäť uvidíme Lorcu. Michael je hrozne protivná normálne, ale táto verzia to dotiahla ešte ďalej.

redaktor
8.1.2021 | 22:52:16
AVE_Jirka

Já myslím, že dobrý. I přes absenci „homo agitky“ se vždy najde nějaký důvod, proč dát negativní hodnocení :-D. Už se moc těším na další reakce :-D.

10.12.2020 | 16:37:38
Horus8

miluji Vesmír a všechny Bytosti v něm

10.12.2020 | 15:35:54
Dealler

Dávám 5 jenom abych vyvážil místní buzny.

10.12.2020 | 14:16:55
Raiden123

Asi ma moholo napadnut,ze podla nazvu to bude mat nieco spolocne s zrkadlovym vesmirom,no necakane bolo,ze sa tu objavil niekto ako Q,no nespecifikoval kto je,no podla mna mal noviny s Q continua,tak bol asi jeden s tych zvedavejsich jedincov.Ak to nebol nejaky Q,tak sa o tom nebudem dohadovat.

Hmm a ano ten pribeh je trochu ako bludisko,takmer odlozili hladanie zahadnej lode a posunuli s par zisteniami dalej,ale zrazu strih… „Jo“ ide na vylet do zrkadloveho vesmiru pri pokuse zmenit minulost.No ako to ovplyvni dalsi dej netusim.

Neviem pribeh a spracovanie tochto dielu tak nejak 50 na 50.

10.12.2020 | 14:14:51
deejaywolf

Doufám, že ta „nová“ dějová linka s paralelním vesmírem má co dočinění s „burnem“, že to není jen zoufalé zahuštění řídkého děje. Terrani na mě působí spíše komicky, než zlověstně. Koukat se na to jinak celkem dalo. Pláče bylo minimum, dramatického šeptání na hranici přijatelnosti, takže 3 bludišťáci.

10.12.2020 | 13:06:00
martin2

Bože kéž by tak Sylvia Tilly umřela, ta ten seriál posílá do kopru.

10.12.2020 | 11:36:11

Star Trek: Discovery
74/100 - 117×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie