Star Trek: Discovery S03E10: Terra Firma, Part 2

S03E10: Terra Firma, Part 2

S03E10: Terra Firma, Part 2

Philippa prožívá šílenou zkoušku ve svém alternativním vesmíru. Snaží se přimět Michael, aby s ní spolupracovala, ale ať dělá, co dělá, Burnhamová ji vždy zradí. Přesto Georgiou se pokusí řešit věci jinak než v minulosti, což je patřičně oceněno. Philippa tak dostává poslední šanci na vykoupení tím, že odcestuje zpět do minulosti.

cz sk
17.12.2020
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ne-On

Ale jo, proti zbytku vynikající. Ale (i díky výpadku Edny) jsem až čtrnáct dnů po této epizodě zjistil, že to není finále řady.

11.1.2021 | 19:21:18
massx

Epizody z mirror vesmíru mě po romulanech a klingonech baví nejvíc. A tady ta brutálně přehrávající Sonequa vůbec nevadila, ba naopak. Škoda že se nevrátil Lorca, ale i tak to bylo ze třetí série (společně s Unifikací) to nejlepší.

11.1.2021 | 7:19:09
RagnarokCzD

Stejnej problém jako v předchozím díle … jen je tady ještě mnohem horší. :-/

Přijde mi, že máme celou loď plnou hláškujících rádoby badass borců … a ve výsledku to situaci spíš ubíjí, než nabuzuje. :(

9.1.2021 | 15:46:45
captain

Jsem to přechválil, Phillipa se proměnila v dobračku, takové zklamání. Ale zas v duchu Treku to je, že nakonec zvítězí to lepší z nás. To zas jo…

9.1.2021 | 12:46:27
tom99

Třetí řada je o ničem, nicméně tyto dva poslední díly z paralelního vesmíru mě nesmírně bavily. Jasně mi ukázaly, že to je to nejlepší, co nejen bylo v první řadě, v Abramsových dílech, ale také tím nejúžasnějším na celém Star Treku, co dokáže tato série vůbec nabídnout. Mohl bych se na to dívat stále dokola. Jednalo se o nádherné rozloučení s Phillipou a teď hurá do jejího vlastního seriálu s Oddílem 31. Je jasné, že se vrátila do „přítomnosti“, snad se potká i s Pikem a Spockem, ale o tom bude už její vlastní seriál.

webmaster, grafik
9.1.2021 | 11:12:32
ori

Skvelý diel, oveľa lepší ako minulý. Georgiou bude rozhodne chýbať, jedna z mála fakt dobrých postáv v seriáli, ale aspoň je vysvetlené kam bude zapadať ten seriál o nej. Páčilo sa mi tiež ako bol upravený opening.

webmaster
8.1.2021 | 22:53:35

Star Trek: Discovery
74/100 - 121×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S04E03: Choose to Live

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie