Star Trek: Discovery
71/100 - 137×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S03E11: Su'Kal

S03E11: Su'Kal

Posádka Discovery je u posledního krůčku, aby rozluštila záhadu Zážehu. Saru, Michael a Hugh se vypraví najít Su’kala, ztraceného Kelpiena v mlhovině, který by mohl stát za celým Zážehem. Tilly mezitím přejímá vedení posádky, z čehož je patřičně nervózní. A první den v roli kapitána se jí zrovna nepovede.

cz sk
24.12.2020
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
slayerrrr

Promarněný potenciál s odhalením zápletky Vyhoření. Wicked Witch jako nejhorší záporačka ever, ač v duchu původních sérií a k tomu důkaz, že Wiseman neumí hrát. Z Tilly se stala výstavní osina…

23.10.2021 | 21:24:20
ReisRyos

Opravdu strašná epizoda.

16.1.2021 | 19:47:59
Karlosz

konečně konec.. další serii už nezapnu. tuhle ubulenou hovadinu nemůžu nazývat star trekem

12.1.2021 | 10:42:18
PrincCvok

Tak to, abych nezapínal repro soustavu nahlas, jinak začnou padat Satelity.

9.1.2021 | 20:10:11
RagnarokCzD

/palm

9.1.2021 | 15:47:39
captain

Jsem si to myslel, že to s tím Vyhořením bude blbost a ona to blbost je. Jeden bojácný osamělý Kelpian v mlhovině si škytl a ono to znamenalo totální konec civilizace ve známém vesmíru, no to určitě… Ps. A přijít takhle lacino o loď, to teda dává smysl?! Všechno zřejmě bude zachraňovat Michael s Brookem (ale číču má teda výstavní, Zlost, kočka Mianská).

9.1.2021 | 12:50:35
tom99

Celý ten příběh v Mlhovině není vůbec špatný, ale z těch hereckých výkonů by jeden brečel. Pokud mě měl Doug Jones zde přesvědčit o svým hereckých kvalitách, tak je tomu spíše naopak. Co se týče příběhu, tak jsem si nedokázal vysvětlit asi horší vysvětlení Zážehu. Tvůrci to nemají vůbec promyšlené. A kapitánka Tilly? Asi to k tomu směřovalo, ale jsem rád, že první den v práci hned posrala tak velkým způsobem.

webmaster, grafik
9.1.2021 | 11:12:47
ori

No a je to v prdeli. Super diel, to vysvetlenie Vyhorenia som čakal zaujímavejšie, ale keď sa nad tým človek zadumá tak je to celkom fajn. Koniec pekne napínavý. Zaujímavý bol Saru ako človek.

webmaster
8.1.2021 | 22:55:16

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama