Star Trek: Discovery S03E12: There Is A Tide...

S03E12: There Is A Tide...

S03E12: There Is A Tide...

Osyraa se s nově ukořistěnou Discovery vydává k Federaci, se kterou chce nečekaně uzavřít mírovou dohadu. Zatímco jednání se dostávají do mrtvého bodu, Michael podnikává záchrannou výpravu své posádky. Osyraa chce pochopit, jak funguje spórový pohon, nicméně není to jediný problém, se kterým se potýká.

cz sk
31.12.2020
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Orchoose

Tohle uz ma s puvodnim ST spolecne jen jmeno.70% kazdeho dilu jsou dilaogy, kde ruzne dvojice posadky rozebiraji svoje vzajemne pocity. To co bylo v puvodnim ST implicitni se ted musi explicitne vysvetlit v kazdem dilu 5×. V NG divaci vedeli jaky respekt ma Picard u posadky podle jejich chovani a pristupu.V Dis­covery mas 5 min scenu kde si cely mustek vyliva srdce + tri dalsi sceny v kapitanove kajute jeden na jednoho. Kazdy musi byt vitez, ta neschopna zrzka, ktera je kadet, dostane veleni a vsichni ti schopni lidi na mustku kteri pracovali roky aby se dostali tam kde jsou maji uprimnou radost ze ona je vsechny preskocila bez jakekoliv zkusenosti a to ani nemluvim o zkusenosti velet se stane kapitan LAMO. A to je jen vrchol ledovce. ABSOLUTE TRASH

17.1.2021 | 17:40:51
ReisRyos

Slabota, slabá…

16.1.2021 | 19:49:09
captain

Poslední dva díly teda opět potvrzují, jak chabá Disco je, že ani režie Jonathana Frakese to nezachrání… tolik nelogičností na jeden díl, Disco snad v tomto soutěží s Pandorou (a to je královna spletenců a nelogičností!).

9.1.2021 | 12:54:02
tom99

Už jsem si začal říkat, že Osyraa by mohla být tím dlouho hledaným záporákem, kterého seriál nutně potřeboval. Chvilku to vypadalo nadějně, následně se ale admirál Federace zachoval nelogicky a smetl poměrně zajímavou dohodu mezi ní a Federací ze stolu. A co udělá Osyraa jako první? Získá potřebné informace a začne vraždit, aby divák s ní nezačal sympatizovat a uvědomil si, že ona je tady ta zlá. Ach jo, proč, řekni mi proč…

webmaster, grafik
9.1.2021 | 11:13:02
ori

Parádna a napínavá časť, prekvapilo ma že Osyraa chcela prímerie, konečne dostal priestor aj admirál. Musím sa priznať že som mu krivdil, myslel som si že niečo skrýva ale nakoniec je z neho fajn postava, dúfam že ho vo finále nezabijú.

redaktor
8.1.2021 | 22:56:57

Star Trek: Discovery
74/100 - 117×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie