Star Trek: Discovery Ethan Peck jako Spock se vrátí, ale bohužel ne tak, jak jsme si původně mysleli

Ethan Peck jako Spock se vrátí, ale bohužel ne tak, jak jsme si původně mysleli

Ethan Peck jako Spock se vrátí, ale bohužel ne tak, jak jsme si původně mysleli

Ve druhé sérii se nám vůbec poprvé představil Spock v podání Ethana Pecka. Ohlasy byly vesměs pozitivní, ale bohužel se děj Discovery na konci druhé série stočil zcela jiným směrem, takže další účast Spocka nebyla jistá. Nyní víme, že se vrátí. Ale v trošku jiné formě.

12 0
2.7.2019

Pamatuje si na krátké příběhy, které nějak doplňovaly seriál Star Trek: Discovery? Tak dalších nových Short Treks se dočkáme i v další seriálové sezóně. Samotné epizody neměly převeliký význam pro celkový děj, ale dokázaly se dostat pod kůži i postavám, které jinak nedostávají úplně největší prostor. A pár minut navíc je rozhodně dar pro každého fanouška Star Treku.

(Ethan Peck se do role Spocka ještě na chvilku vrátí. Foto: CBS All Access)


Určitě vás tedy potěší zpráva, že s další mini-sérií se počítá, zřejmě někdy před třetí řadou Discovery. A v jedné epizodě s názvem Chaos Theory se můžeme opět těšit na Ethana Pecka jako Spocka a Rebeccu Romijn jako Number One. Epizody by měly mít opět kratší délku, něco okolo pěti až deseti minut. Opět mají spíše navnadit na další řadu, prohloubit osobnosti stávajících postav apod.

Jelikož se ale třetí řada Discovery bude odehrávat v budoucnosti, tak je možné, že samotné objevování budoucnosti si tvůrci nechají až pro tuto novou řadu. Je tedy pravděpodobné, že celá mini-série se bude zaměřovat třeba na Enterprise či na Discovery před vstupem do červí díry. O dalších novinkách ke třetí sezóně a mini-sérii vás budeme brzo informovat.

Je dobře, že seriál skočil do budoucnosti, nebo měl naopak ještě chvilku zůstat v minulosti a využít postav Spocka a třeba Christophera Pika?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /8

AVE_Jirka

Proč ne :-). Určitě se na to rád podívám :-).

2.7.2019 | 16:51:43
captain

No dyť. Rádi se podíváme! Na celé Disco Trisco je stejně nejlepší Enterprise, kapitán Pike, jeho Number One, Spock a jejich posádka…

2.7.2019 | 17:22:12
Lex Luthor

Enterprise s Kapitánem Pikem je lepší než Discovery. Jestli budou Short Treky tam rád se na ně podívám. Nevíte někdo jestli plánují spin off s Enterprpise a Pikem.

#4 Lex Luthor
2.7.2019 | 17:58:26
Lex Luthor

#3 Lex Luthor: Mám chybu u Enterprise na konci pardon překlep

2.7.2019 | 17:59:14
igwar

Nesúhlasím s článkom, že Short Treks nemali význam pre celkový dej. Možno ho neposúvali nejako vpred, ale vysvetlili niekoľko dôležitých detailov, ktoré sa potom v hlavnom seriály poskladali do jasného celku.

2.7.2019 | 18:52:06
qwiff

Ne, 3.řadu toho patetismu už fakt nedám.

#7 mathush
2.7.2019 | 19:34:03
mathush

#6 qwiff: Nikdo tě nenutí to sledovat ;-)

3.7.2019 | 8:04:54
Martrix

jen když tam nebudou šišloKlingoni

3.7.2019 | 17:37:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie