Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

S02E08: Into Oblivion

S02E08: Into Oblivion

Lois, Clark a Natalie si všimnou toho, že se John Henry chová jinak, a tak mají strach, že s ním něco je. Mezi Kylem a Lanou dojde k něčemu trapnému, když se Kyle zastaví pro Sarah, aby ji zavezl do školy. Jonathan a Jordan se připravují na posezení s rodiči, během kterého jim má být promluveno do duše.

cz sk
22.3.2022
800 000
43 minut

Základní info:

Režie: Sudz Sutherland
Scénář: Juliana James, Kristi Korzec
Hrají: Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Wolé Parks (John Henry Irons), Tayler Buck (Natalie Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Dylan Walsh (Sam Lane), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Jenna Dewan (Lucy Lane), Rya Kihlstedt (Ally Allston), … 

Trailer k osmé epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Mě tu teda nejvíc vadila Natali … ta postava se rychle blíží v žebříčku mojí neoblíbenosti k opruzům jako je Iris, nebo „druhá“ Batwoman …

Nevim kde to Amíci berou, že tyhle drama queen kterem musí celej svět zobat z ruky jsou zajímavý … ale mě to teda celej požitek dost kazí. :(

18.5.2022 | 19:26:52
Radmila67

z Lucy vypatlaná sektářka? to se mi nelíbí, napsali ji na pěst :(

27.3.2022 | 13:23:32
default

Kdyz preskocite sceny s panem hasicem, tak je to doce,la pouzitelna epizoda. :)

27.3.2022 | 4:00:57
Lex Luthor

Uberte na rodinných dramatech a bude to hned lepší fakt se mi, ale nelíbí co udělali z Lucy

25.3.2022 | 0:01:49

Stav překladu

Epizoda S02E15: Waiting for Superman

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama