Avatar
91/100 - 30×

Avatar

Vydejte se na planetu Pandora, kde se střetnou lidští kolonizátoři a místní kmeny nejen o vzácný nerost. Toto je příběh Jakea Sulleyho, bývalého mariňáka, který dostane úkol vetřít se mezi místní obyvatele Pandory. Jejich svět si ale zamiluje natolik, že bude muset přehodnotit své životní cíle. Na jakou stranu se Jake přidá?

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Sigourney Weaver (Grace Augustine), Stephen Lang (Miles Quaritch), Joel David Moore (Norm Spellman), Michelle Rodriguez (Trudy Chacon), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Laz Alonso (Tsu'tey), Dileep Rao (Max Patel), Matt Gerald (Lyle Wainfleet), Kate Winslet (Ronal), Cliff Curtis (Tonowari), Sigourney Weaver (Kiri), Jack Champion (Miles Socorro), Jamie Flatters (Neteyam)

O čem bude mimo jiné taktéž pojednávat film Avatar 3?

O čem bude mimo jiné taktéž pojednávat film Avatar 3?

Dvojku máme za sebou a samozřejmě už bedlivě vyhlížíme trojku. I když stále není oficiálně potvrzena, Cameronovi to snad vyjde a třetí díl bude schválen. Převážná část scén je již natočena. Herci malinko naznačují, o čem další díl bude pojednávat a na co se můžeme těšit.

7 0
12.3.2023

O chystaném pokračování se toho samozřejmě moc neví. Trojka se stejně jako dvojka natáčela naráz, tudíž i někteří herci přesně nevěděli, jakou scénu pro jaký film přesně natáčí. Jelikož ale James Cameron byl stoprocentně sdílný a poskytl všem svým hlavním hvězdám scénář jednotlivých filmů, každý z herců se mohl zorientovat, pokud o to alespoň trochu stál.

Teď, když je dvojka v kinech, tak už všem ostatním hercům došlo, jaké scény natočili pro trojku. A i když by samozřejmě neměli nic prozrazovat, sem tam se někdo v rozhovoru zmíní o chystaném pokračování. Něco takového prozradil právě Cliff Curtis, který si ve druhém díle střihl náčelníka Tonowariho.

(O čem mimo jiné bude taktéž pojednávat Avatar 3? Foto: Disney)

Tonowariho pochopitelně uvidíme i ve trojce. Rodina Sullyů si našla nový domov a hodlá tam zůstat. Značná část trojky má pojednávat o konfliktu mezi manželi, konkrétně mezi Jakem Sullym a právě Tonowarim. A aby toho nebylo málo, různými neshody bude procházet i Neytiri a Tonowariho žena Ronal (Kate Winslet).

No a aby byl kruh kompletní, tak se samozřejmě budou řešit konflikty i uvnitř rodiny. Curtis jmenovitě zmínil, že jeho Tonowari bude mít neshody s Ronal. A pochopitelně se nic neobejde i bez trablí mezi Neytiri a Jakem. Máme se tedy opět na co těšit. V brzké době určitě některý z herců prozradí více a budeme si tak pomalu dávat dohromady příběh třetího filmu.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /5

paulus79

Tak rodinné problémy ako hlavná téma neznejú veľmi lákavo

12.3.2023 | 18:24:38
Rizekk

presne, to uz si rovnou muzu pustit Vymenu manzelek… na to ani nebude potreba chodit do kina

13.3.2023 | 11:27:01
m0rdred

To jsem ani netušil, že Tonowariho ženu Ronal hraje Kate Winslet… :) Není zrovna pro takový digitalizovaný seriál vhodnější vybrat levnější herce? Rázem by byl více vídělečný a záměny herců by si nikdo nevšiml.

13.3.2023 | 12:40:10
ReisRyos

Druhý díl láme v kinech rekordy a přitom to nebylo nic moc. Kopírka prvního dílu. Jestli bude trojka udělaná stejně a nebo ve stylu „manželské etudy po 10 letech“, tak ať to radši nenatáčí.

#5 JK
13.3.2023 | 15:24:25
JK

#4 ReisRyos: Už to natočený je takže máme smolíka :D

13.3.2023 | 20:42:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pokračování a budoucnost série?

Aktuálně se připravuje třetí díl, který je již dotočený. Chybí dodělat digitální efekty, střih a hudba. James Cameron ale natočil již pár scén pro čtvrtý díl. Jeho osud bude ale zpečetěn, jakmile budou známy finanční výsledky druhého filmu. The Way of Water by se dle režiséra měl dostat mezi pět nejvýdělečnějších filmů historie, aby byl vůbec považován za úspěšný.

Nové postavy

V průběhu filmu Avatar: The Way of Water jsme měli možnost poznat několik nových postav. Níže vám přinášíme jejich profily, nezapomeňte každou postavu taktéž ohodnotit.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama