Avatar Svět Avatara se bude prozkoumávat i na Edně

Svět Avatara se bude prozkoumávat i na Edně

Svět Avatara se bude prozkoumávat i na Edně

Již letos se opět rozjedou kamery Jamese Camerona, který se po osmi letech opět vrhne na natáčení. Tentokrát se bude natáčet již několik filmů naráz, tak sledujte s námi tuto zajímavou výpravu do světa Avatara. Nezapomeňte si přidat web do Bedny a pravidelně sledovat novinky ohledně Pandory.


8 0
5.6.2017

Web Avatara fungoval na Edně již od roku 2009. Ostatně jste si určitě všimli starších článků. Po poměrně dlouhé pauze se tento web opět vrací na Ednu a pravidelně pro vás budeme chystat novinky z Pandory. Sice nás další film čeká až v roce 2020, ale dle posledních informací se začne natáčet již letos, takže novinek ohledně filmu bude postupně přibývat.

(Nezapomeňte film ohodnotit. Foto: Fox)


Zatím tedy rozhodně ohodnoťte všechny postavy, které se objevily v prvním filmu. Určitě se také nezapomeňte podívat na profil filmu. Snímek můžete, jak jste na Edně již zvyklí, také ohodnotit. Pokud byste si chtěli připomenout nějaké základní informace o Pandoře či celkově o světě z Avatara, určitě zavítejte do našich starších článků, kde najdete potřebné informace.

Jako bonus přidáváme naši recenzi filmu a názor na videohru, která vznikla na motivy filmu. Pro pobavení se podívejte do sekce videí, kde třeba najdete povedený fanouškovský trailer na druhý film. Něco zajímavého naleznete i v galerii. Postupně novinek a informací bude na webu přibývat. O nový design webu se postaral @tom99.

Diskuze /7

Spiker

No nevím, ta filmová sekce mi přijde na Edně trošku navíc a na úkor některých seriálů, které nemají tak dobré pokrytí.

#2 tom99
5.6.2017 | 18:36:11
tom99

#1 Spiker: Edna již od počátku vytvářela filmové weby. To je tady normální. Těch seriálů je hrozná kvanta, ale i tak se snažíme jich co nejvíc pokrýt. Samozřejmě i my máme omezené zdroje. A ne vždy je na vše čas :-)

webmaster
5.6.2017 | 18:48:22
LIPLIK

já jsem za to rád; dělají to ve vlastním volném čase bez nároku na honorář, ale i tak je do krásné a přehledné :)

5.6.2017 | 19:24:42
PecaCZE

Dvojka měla být už před dvěma lety, tak snad už se nic odkládat nebude :)

5.6.2017 | 20:01:36
Lucifrid

Skvělý design :)

webmaster
5.6.2017 | 22:35:14
TOMASH

Snad dalsie casti budu bez dementnych polhodinovych bojovych scen.

6.6.2017 | 16:34:51
Batu_Khan

Aladár bol dobrí v tom že bol prvý 3D, ako príbeh je to veľká slabota a tak to bude prepadák!!!

6.6.2017 | 22:11:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2020. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců