Star Trek: Discovery Natáčení seriálu Star Trek: Strange New Worlds začíná, přidávají se další mezinárodní herci

Natáčení seriálu Star Trek: Strange New Worlds začíná, přidávají se další mezinárodní herci

Natáčení seriálu Star Trek: Strange New Worlds začíná, přidávají se další mezinárodní herci

Další hraný seriál, který nás od Paramount+ čeká, je Star Trek: Strange New Worlds. Tvůrci si na druhé řadě Discovery vyzkoušeli, zda nově představené postavy fungují. Když zjistili, že ano, postavy dostaly svůj vlastní seriál. A ten se po dvou letech konečně začíná natáčet.

11 3
16.3.2021

Produkce nového seriálu Star Trek: Strange New Worlds pomalu začíná. Začne se točit v kanadském Torontu. Již z dřívějších rozhovorů poskytnutých Alexem Kurtzmanem víme, že show má ve velkém měřítku odkazovat na původní Star Trek seriály. Pokud milujete nostalgii, zde si ji užijete až dost. Seriál bude mít premiéru na stanici Paramount+, přesné datum ještě nebylo stanoveno.

(Na hlavní hvězdy už jsme zvyklí z druhé řady Discovery. Foto: Paramount+)


Nyní víme něco více i o obsazení. Těšit se samozřejmě můžeme na známé trio, které jsme poznali již při druhé řadě Discovery, jmenovitě na Christophera Pikea (Anson Mount), Spocka (Ethan Peck) a Number One (Rebecca Romijn). Stanice Paramount+ nyní ale vydala nové video, ve kterém odtajnila i další herce.

Videoukázku si můžete pustit níže. Je skvěle laděná do původního intra Star Trek seriálů, noví herci odříkávají velice známé pasáže ze seriálu. Kromě již zmíněného tria se tedy můžeme těšit také na tyto herce – Babse Olusanmokuna (Black Mirror, Dune), Christinu Chong (Tom and Jerry, Black Mirror), Celii Rose Gooding (Jagged Little Pill), Jess Bush (Skinford, Les Norton) a Melissu Navii (Dietland, Billions).

Začínáte se na seriál těšit? Dáte mu šanci?

Zdroj: ComicBook.com

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Nekronaut

Že by KONEČNĚ Star Trek jak má být? Budu doufat…

#2 DJ00850
16.3.2021 | 16:45:59
DJ00850

#1 Nekronaut: by bolo na čase

17.3.2021 | 18:32:44
ori

Vy si myslíte že tam nebudú uprednostňovaní černosi a homosexuáli? :D Je to moderný seriál, navyše Star Trek ktorý vždy kládol dôraz na tolerovanie menšín a kamarátstvo s každým kto je iný ako my, takže nebuďte potom sklamaní ak čakáte niečo ako Novú generáciu.

#4 ori
redaktor
17.3.2021 | 18:47:05
ori

#3 ori: Tým myslím že tam bude v hlavnom obsadení iba jeden černoch a všetci hetero.

redaktor
17.3.2021 | 18:47:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie