The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S01E04: Chapter 4: Sanctuary

S01E04: Chapter 4: Sanctuary

Mandalorian se ukryje na zapadlé planetě, kde doufá, že najde pro malého bezpečný domov. Zde ovšem narazí na bývalého povstalce Caru Dune, která si užívá důchod. Mandalorian je požádán o pomoc od místních vesničanů, kteří neustále čelí nebezpečným útokům.

sk
29.11.2019
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Po vskutku úžasných prvých troch epizódach, ktoré nastavili naozaj vysokú laťku, prišla jemná sprcha. Táto epizóda bola o niečo slabšia ako tie minulé, hlavne z príbehového hľadiska. Dej bol celkom predvídatelný a zápletka bola pomerne dosť ohraná, ale určite nešlo o žiadnú vyslovene veľkú pohromu, práve naopak. Bolo to naozaj obstojné pokračovanie, ktoré jemne doplácalo na príbehovú stránku. Nové postavy neboli tiež nejaký zázrak, často nudné, nezaujímavé a ploché. Ale Baby Yoda, ten bol vážne skvelý a strašne cute. Každú jednú scénu na obrazovke si ukradol pre seba <3. Ako veľké pozitívum vnímam aj to, že sme spoznali novú zaujímavú kultúru. A krásy matky prírody si užijeme viac než dosť. Bola radosť sledovať tento nápaditý skvost, plný prekrásných scenérií a lokalít.

4.2.2022 | 20:50:32
SUFORAYSIS

Takováto rychlokvaška kterou Jsme už STOKRÁT viděli…jenže Howardová na to šla dobře a natočila možná trošku slabší ale docela zajímaví PŘÍRODNÍ díl kde si náš MANDO fakt užívá dokonce i zaslouženého klidu…ale jen do té doby než mu po zahradě začne chodit protivné AT-ST!!! :-) :-) :-) :-)

31.7.2021 | 12:37:25
KarlCZ

Super.

6.5.2021 | 22:15:33
risker

„Připraven si tu protahovat nohy pro příštích pár měsíců, ty malá kryso."

13.1.2021 | 1:45:58
Erzik

Výborně epizodní, takových ucelených misí bych si nechal líbit víc..

redaktor
27.3.2020 | 22:18:32
Jiri007

Dobrý díl, libil se mi jak Mando přistal a pak šel do hospody a nechtěl přivolavat pozonrnost a pak jak šel za tou holkou a navzajem se skoro pobili to bylo fakt dobré a pak se z nich stali partaci tak to nemělo chybu, libila se mi i ta bitva ovšem AT-ST mohli zničit už v taboře, ale aspon to bylo zajimavější a myslím že z Manda a Cary by byli dobři partaci a jsem rád že Baby Yoda ještě chvilku zustane

redaktor
1.1.2020 | 14:59:22
Starfish

Jednoznačně nejslabší epizoda. Proč vlastně nehodili na to AT-ST ty detonátory hned v táboře? To by dávalo smysl Tohle mi až moc připomnělo ewoky jak se s klacky vrhají na 9 metrů vysokého obrněného mecha. Já vím, že je to pohádka a dobro musí zvítězit, ale šlo by to i lépe. Díky bohu za Ginu, jinak to byla natahovaná nuda.

19.12.2019 | 0:26:35
Chilka98

Počkat má vůbec cenu psát tu tvrdou část plodu? Hell yeah! Je to pecka! Každopádně ohledně toho, co říkala ta nakorbená žena, že mu to zlomí srdce, mi přišlo, že mluví na nás fanoušky, tedy alespoň na mě :D

15.12.2019 | 14:52:43
slackie

Super, na pohodu :)

12.12.2019 | 7:43:58
bruno636

kurňa,tá kvalita riadne klesla,. :(

10.12.2019 | 11:04:32

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama