The Mandalorian
92/100 - 216×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S02E04: Chapter 12: The Siege

S02E04: Chapter 12: The Siege

Jelikož Razor Crest potřebuje rozsáhlé opravy, Din vyrazí na Nevarro ke starým známým, kteří se mu o loď postarají. Planetu má nyní pod palcem Greef Karga, který společně s Carou Dune osvobozuje planetu od místních gangsterů a imperiálů. Mando se s nimi vydá na misi.

sk
20.11.2020
38 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Přišla jsem o všechny."

13.1.2021 | 1:48:27
Remi91

Další epizoda, další badass divoženka na scéně. Gina předvedla sérii krásných chvatů. Jinak ale díl spíše pokulhával a jakoby si odškrtával povinné položky. Groot momenty, nějaký přejídání, trochu bojování, fajn letecký souboj. Vše šlo až příliš po másle, a když se vyskytla překážka byla okamžitě překonána bez větších obtíží.

29.11.2020 | 0:16:10
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Mando byl dobry jak Caře a Krgovi pomohl a to jak vyhodili do vzduchu zakladnu a vzali sebou ještě přepravni vozidlo ktere puvodně nechtěli tak to byl chytry napad a to jak jim Mando zachranil zadek před stihačkami tak to bylo dobry a že Moff GIdeon umistil sledovaci zařizeni tak se to dalo čekat a ten konec jak tam ma ty klonovače tak je to fakt chytry napad.

redaktor
28.11.2020 | 13:59:02
mirako

Ti co tady píšou, že se děj nikam neposunul a že to je výplňková epizoda jsou už fakt totální bezmozci a vůbec nechápou o čem ten seriál je a pravděpodobně ani neznají lore. Za mě 9/10 za pár nelogičností a trochu horší loutku sci-fi fretky, ale rozhodně ne za to, že by epizoda nikam neposunula děj, nebo to byla jen filler epizoda.

Jinak ohledně klonování, tak podle mě jde o klony jak Snoka, tak Palpatina a v seriálu se tomu ještě párkrát věnovat budou. Myslím si totiž, že už Snoke byl jedním z nepovedených klonů Palpatina a jméno Snoke si dal jen kvůli krytí. Dávalo by to smysl i kvůli stejnému OST na pozadí v Ep.III (Palpatine vypráví o Darth Plagueisovi), Ep.VII (Snokeův hologram) a tady.

28.11.2020 | 12:54:28
RagnarokCzD

Krok stranou se asi dal čekat … ale taky sem doufal v Ahsoku.

Nebyl to špatnej díl, ty scény s motorkama byly boží, ale trochu mi tu akci kazila už klasická neschopnost a linkavost stormtrooperů. :(

Ale sakra ten závěr! :3

27.11.2020 | 17:54:40
Karlosz

@Lógr92: běž se raději dívat na uplakanou Discovery… degeneráte

po druhém shlednutí tomu dávám 250% fakt super díl

26.11.2020 | 6:48:29
captain

Super, paráda, prostě very nice! Tak se dělá řádné sci-fi… staří známí se opět setkají a o akci není nouze.

25.11.2020 | 14:17:09
luculi

Gina Carano opravdu pěkně zmacatěla, jen co je pravda, a co se týče obsahu, tak mě docela přestává bavit opakující se šablona, kdy se neustále odklání s vedlejšími úkoly od hlavního záměru, seriál to brzdí a začíná to být nuda… :-(

23.11.2020 | 20:53:32
Kothy

Hodne luxusni dil.

23.11.2020 | 20:35:33
Spiker

Božskej a krátkej seriál. Baby Yoda je víc a víc k zulíbání.

22.11.2020 | 23:16:20

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama