The Mandalorian S02E04: Chapter 12: The Siege

S02E04: Chapter 12: The Siege

S02E04: Chapter 12: The Siege

Jelikož Razor Crest potřebuje rozsáhlé opravy, Din vyrazí na Nevarro ke starým známým, kteří se mu o loď postarají. Planetu má nyní pod palcem Greef Karga, který společně s Carou Dune osvobozuje planetu od místních gangsterů a imperiálů. Mando se s nimi vydá na misi.

cz sk
20.11.2020
38 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
luculi

Gina Carano opravdu pěkně zmacatěla, jen co je pravda, a co se týče obsahu, tak mě docela přestává bavit opakující se šablona, kdy se neustále odklání s vedlejšími úkoly od hlavního záměru, seriál to brzdí a začíná to být nuda… :-(

23.11.2020 | 20:53:32
Kothy

Hodne luxusni dil.

23.11.2020 | 20:35:33
Spiker

Božskej a krátkej seriál. Baby Yoda je víc a víc k zulíbání.

22.11.2020 | 23:16:20
KarlCZ

Je to perfektní, nemůžu tomu nic vytknout :)

22.11.2020 | 21:46:18
Harper66

Celkem divný, že byly jenom pár hodin pryč a za tu dobu mu stihli opravit Razor Crest. Ten nižší rozpočet tam je taky vidět, třeba ta fretka vypadala jako hračka, to stejný v předchozím díle ten pulec ve vodě, jak natahovací hračka co se kupuje dětem do vany. A Yoda občas taky nevypadá úplně živě, nikdy se mu nehýbou nohy ani tam nejsou ukázaný. Na tuhle epizodu jsem se hodně těšil, kvůli Ahsoce, která tam ale nebyla, takže další čekání pokračuje. :/ p.s. Tenhle díl má teda hodně chyb, na začátku jak bojuje ta holka, je tam vidět žíněnka a, když jsou v té základně, tak v levým rohu je vidět někdo ze štábu v triku. Celkem trapas, že si to neohlídali. :D

22.11.2020 | 20:50:30
Logan92

@Karlosz Ty seš fakt pí.., jinak to říct nejde! Radši se tady už nevyjadřuj pitomče. Má pravdu, je to divný, aby mu za takovou chvíli opravili loď. Zpracování zvířat nic moc, v Last Jedi taky používali modely u těch sněžných lišek ale tam vypadali perfektně ne jak tady. Pulec v předchozím dílů by ale ještě větší tragédie než ta kuna. Yoda byl v tomhle díle vtipnej a akční scény byly taky celkem v pohodě. Jenom trochu nelogický, že tu pevnost skoro nikdo nehlídal, když tam klonují stormtroopery. Za mě max 60% po druhým shlédnutí.

22.11.2020 | 20:47:15
GlidingFLy

No, já si všiml, že Cara Dune trošku přibrala, od první série :-) Zřejmě jí to na Nevarro svědčí. A líbí se mi hodně Mandova loď, Razor Crest. Působí dost archaicky i na tu dobu a hodně mi připomíná současný koncept vesmírného letadla Skylon z dílny britské společnosti Reaction Engines. Dva reaktivní raketové motory Sabre podél trupu, takže může létat v atmosféře i mimo ni. Razor Crest a Mando patří k sobě. Jenom přemýšlím kde je generátor energie pro hyperprostorový pohon, páč ten vyžaduje opravdu hodně energie a loď je celkem malá. A Mando z bezpečnostních důvodů ten pohon musí používat často. Tento seriál má zajímavý příběh, klíčovou zápletku postavenou na roztomilém, ale ne úplně hloupém unesém dítěti kohosi od Jediů. Líbí se mi tento seriál moc.

22.11.2020 | 19:06:37
rundllcz

Děj se posunul a hodně! Snaží se z nových SW (7,8,9) neudělat úplnou frašku a děj trošku ucelit! Tudíž jsme viděli velice důležitý moment klonovací základny a taky to proč klon ,,Snoke" vypadal jak vypadal – měl asi málo krve od Yodíka. Některé jednotky se jim nejspíše povedlo naklonovat a už to nebudou tupci jak stormtroopeři. I Darth Vader se snažil naklonovat Jedie.

Je viděť že universum Star Wars tu mnoho lidí zná okrajově nebo nevím, tohle jsou ty pravé star wars a ty nikdy nebyly jako star trek

Malej Yodík je prostě dítě co roste a Mando je otec na volné noze… kdo je rodič pochopí že tohle je lepší rodinný seriál než většina cílených výtvorů na rodinnou zábavu. Za mě top!

22.11.2020 | 14:11:23
ClaireSkywalker

Prvá epizóda tejto série, ktorá fakt bavila.

22.11.2020 | 12:48:35
zabijakptak

Z trailerů jsme už viděli vše a teď nás čeká ta zajímavější polovina, no a v tomto díle nám ukázali, že Gideon se s nimi mazat nebude. Vážně nechápu, jak se někdo může u SW zabývat logikou.. nelogičnosti byli v originální, prequelové i sequelové trilogii… to prostě není to, co se u SW řeší. U SW je hlavní příběh, výborné postavy a mytologie a to zvládá Mando na jedničku!

22.11.2020 | 10:30:39

The Mandalorian
92/100 - 140×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Doktor Pershing)

Stav překladu

Epizoda S02E04: Chapter 12: The Siege

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Ve třetí epizodě se odehrálo další nečekané cameo, které by mohlo předcházet objevení jedné důležité postavy

Ve třetí epizodě se odehrálo další nečekané cameo, které by mohlo předcházet objevení jedné důležité postavy

Jon Favreau rád do vedlejších, až zcela komparzních, rolí obsazuje své kamarády a také herce, kteří se již podíleli na Star Wars v předchozích filmových a videoherních projektech. Nyní jsme se dočkali dalšího nečekaného camea, které ovšem může znamenat více, než se na první pohled může zdát.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Heiress

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Heiress

Epizoda The Heiress má zatím všechny předpoklady se stát jednou z nejlépe hodnocených dílů vůbec. Znovu jsme se dočkali několik zajímavých odkazů na starší seriály ze světa Star Wars, a mnohým fanouškům se splnil sen. Pojďme si teď to nejzásadnější probrat.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců