The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Ahsoka Tano míří do seriálu The Mandalorian, zahraje si ji Rosario Dawson

Ahsoka Tano míří do seriálu The Mandalorian, zahraje si ji Rosario Dawson

Ahsoka Tano je jednou z nejoblíbenějších postav v celém světě Star Wars, i když jsme ji zatím neviděli v hrané podobě. To se ale již brzy změní, protože nyní je potvrzeno, že Ahsoka se v určitý moment ve druhé řadě skutečně objeví. A bude ji hrát hvězda z Daredevila.

32 5
21.3.2020

Ahsoka Tano se poprvé objevila v animovaném seriálu The Clone Wars, kde sehrála (a vlastně díky obnovení seriálu, který se na ni opět zaměřil, stále sehrává) důležitou roli. Ahsoka si prošla velikým vývojem, kdy ji nejdříve fanoušci neměli rádi, následně její popularita rostla, až se z ní stala jedna z nejoblíbenějších postav v celém světě Star Wars.

Ahsoka se následně objevila i v dalším animovaném seriálu nazvaném Rebels, kde jsme se dozvěděli, že přežila události Epizody VI a je stále naživu. Pokud ovšem budeme brát v potaz Epizodu IX, kde jsme ji slyšeli jako Force Ghosta, tak víme, že v určitý moment mezi Epizodou VI-IX zemřela. Jelikož se náš seriál The Mandalorian odehrává právě po Návratu jediů, existovala tady vždy šance, že se Ahsoka objeví. A to je nyní potvrzené. Zatím jsme ji viděli pouze v animované podobě, tak uvidíme, jak si tvůrci poradí s mladou 'Sokou, když ji bude hrát skutečná herečka.

Přeci jenom nejsme moc zvyklí, že by naše animované postavy oživly a dočkali bychom se hrané podoby. Snad se tedy reputace Ahsoky nijak nenaruší. Tvůrcem seriálu je Dave Filoni, který spolupracoval na obou zmíněných animovaných seriálech, takže pevně věřme, že ví, co dělá. Příběh Ahsoky právě v těchto seriálech nebyl dovyprávěn. Víme pouze to, že se vydala se Sabine Wren (dalším Mandalorianem) hledat ztraceného Ezru Bridgera, jedie, který se obětoval pro záchranu své domovské planety Lothal.

(Důležitá část příběhu Ahsoky bude odvyprávěna v dalších epizodách The Clone Wars. Foto: Disney)

Je klidně možné, že Dave Filoni chce dovyprávět právě tento příběh. A chce ho dovyprávět právě v Mandalorianovi. Uvidíme, zda se tedy dočkáme nějaké nápovědy či dostatečného vysvětlení, co se stalo s našimi oblíbenými postavami z Rebels. Jelikož náš Mandalorian bude zřejmě hledat jedie kvůli malému Baby Yodovi, dávala by smysl nejen účast Ahsoky, ale také Ezry a Sabine Wren, která je z planety Mandalore, a určitou dobu měla v držení i darksaber, který nyní vlastní Gideon.

Nyní ale zpět k Ahsoce. Tu si má zahrát Rosario Dawson, která již před lety o roli projevila zájem. Tvůrci tak splnili herečce její velké přání. Pro mnohé fanoušky je určitě zklamáním, že si Ahsoku nezahraje Ashley Eckstein, která jí propůjčovala hlas ve zmíněných animovaných seriálech. Uvidíme, zda bude Rosario Ahsoku i dabovat. Ze zkušeností z předaleké galaxie víme, že hrát postavu může jeden herec, ale mluvit někdo jiný (Maul ze Sola pozdravuje).

Jste rádi, že v seriálu uvidíme Ahsoku Tano? A je dobře, že ji bude hrát Rosaria Dawson namísto Ashley Eckstein?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /16

the Grand Inquisitor

J8 to věděl :D

#2 the Grand Inquisitor
21.3.2020 | 14:59:17
21.3.2020 | 14:59:45
derill129

Ale aj darth Vader a Maula daboval nekto iný aj v The Phantom Menace, A to ešte pred solom

21.3.2020 | 15:10:27
Raiden123

Hmmm … toto neviem ako mam hodnotit,ale snad to bude ok? Dufam ?

21.3.2020 | 16:31:17
Leuki

Je to skvělý, Další střípky ze života jedné z mých nejoblíbenějších postav Star Wars. Jen mám strach že hraná postava zkazí celý můj dojem na animovanou Ahsoku.

21.3.2020 | 16:52:08
RagnarokCzD

Masky Twi'leků se moc nepovedli … tak doufám, že s Ahsokou odvedou lepší práci … Ale i tak bych čekal trochu mladší herečku. :-/

#7 Leuki
21.3.2020 | 16:52:51
Leuki

#6 RagnarokCzD: Menší detail Ahsoka není Twi'lek ale Togruta

#15 Zilwicky
21.3.2020 | 16:57:38
Wolfinator1

No Rosario Dawson je krásná a dobrá herečka, ale Ahsoka byla vždy štíhlá a hbitá, tak holka snad na sobě zamaká. Rosario Dawson je spíš holka krev a mlíko , i když Ahsoka v době Manda už bude mít svoje roky a nikdo nemládne takže to bude snad nakonec cajk. Jo jen aby byla dobrá maska no :D.

21.3.2020 | 17:10:06
DiceCze

Néééé, proč zrovna ona :(

21.3.2020 | 17:43:18
WILLIAM_MOINSPIELD

Ja doufám že ji bude Ashley alespoň dabovat…, jinak herečku znám z Defenders, kde její postava začala být časem velmi otravná, takže nějak nedokážů bejt z jejího angažování úplně pozitivní.

21.3.2020 | 18:03:26
Sctyri

Too old

#13 Thermo
21.3.2020 | 18:06:59
Fat Tony

Ashoku mám rád, tak sa celkom teším. Herečka dobrá, len si ju neviem ako Ashoku úplne predstaviť. No uvidíme

21.3.2020 | 19:49:46
Thermo

#11 Sctyri: Právě že věkově ideální. Ahsoce by bylo kolem 40 let v době Mandaloriana a herečce je taky nějak tak…

#16 Zilwicky
22.3.2020 | 0:08:48
doomhammer

Neviem prečo by mala biť Ahsoka mrtvá. Jediovia predsa pomocov sili vedia komunikovať aj na dialku. Vydeli sme to v clone wars aj v rebeloch.

23.3.2020 | 20:55:28
Zilwicky

#7 Leuki: Sorrac ale kde tvrdí ze je Twi'lek? V podsate hovori ze masky Twi'lekov sa nepodarili tak dufa ze s Togruta urobia lepsiu robotu ;) S čím suhlasim, Twi'lekovia vyzerali dost divne :/

24.3.2020 | 7:49:42
Zilwicky

#13 Thermo: Ale Ahsoka neni Human ale Togruta, kto vie ako oni starnú, kludne to moze byt pomalsie :)

24.3.2020 | 7:51:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama