The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Film The Mandalorian & Grogu se začne natáčet už letos v létě

Film The Mandalorian & Grogu se začne natáčet už letos v létě

Po nešťastném odchodu Carla Weatherse tu máme hodně malinkou náplast. Natáčení celovečerního filmu s Dinem Djarinem a Grogu začne už letos v létě. Existovaly totiž spekulace, že by se vše mohlo nechat až na konec roku 2024. Celovečerní film doposud nemá pevné datum premiéry.

18 1
7.2.2024

Když se nečekaně ohlásil film The Mandalorian & Grogu, hned od začátku jsme věděli, že produkce celovečerního filmu má začít ještě letos. Nyní máme přesné datum, které zřejmě potěší všechny fanoušky. Nebude to na konci roku, jak některé zdroje uváděly, ale už už v létě. 17. června 2024 začne natáčení v Los Angeles, kde se ostatně natáčely i předchozí tři řady Mandaloriana.

(Film The Mandalorian & Grogu se začne natáčet už letos v létě. Foto: Disney+)

Co lze očekávat? Zdá se, že film se bude stejně jako jeho seriálový předchůdce natáčet za LCD monitory v ztv. Volume. Samozřejmě není vyloučené, že filmaři obdrželi pro celovečerní film větší rozpočet a vyrazí i mimo ateliér. V tuto chvíli není stoprocentně jisté, zda se souběžně s celovečerním filmem bude natáčet i čtvrtá řada Mandaloriana, o kterou bychom neměli být ochuzeni. Jisté je jen to, že to bude bohužel bez Carla Weatherse a jeho Greefa Kargy.

Čtvrtá řada seriálu The Mandalorian měla být touto dobou již z větší části hotová, neboť natáčení mělo začít už na podzim 2023. To se samozřejmě kvůli stávce scenáristů a herců nepovedlo a od té doby vlastně čekáme. Pokud se film The Mandalorian & Grogu začne natáčet už v létě, nic by asi nebránilo se začátkem natáčení i jiného celovečerního filmu – a to s Rey Skywalker. Natáčení by podle posledních informací mohlo začít ještě do konce roku, nicméně zatím se jedná pouze o spekulace.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Raiden123

A ja ze tam bude,ze ten film vydaju letos v lete … tyto clanky fakt obcas vedia sklamat …

#2 tom99
7.2.2024 | 17:52:38
tom99

#1 Raiden123: Ale vždyť už v nadpise máš, že se začne natáčet, ne že vyjde, to není žádný clickbait :-)

#3 Levascue
webmaster
7.2.2024 | 18:58:03
Levascue

#2 tom99: To je Raiden, toho nesmíš brát vážně :)

8.2.2024 | 7:35:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama