The Mandalorian
92/100 - 216×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

O tom, kdo je vlastně Baby Yoda, se nakonec něco dozvíme na konci sezóny

O tom, kdo je vlastně Baby Yoda, se nakonec něco dozvíme na konci sezóny

Baby Yoda je určitě tou nejroztomilejší a nejzáhadnější postavou v celém seriálu. Tvůrci zatím moc nechtějí odpovídat na otázky okolo tajemného Baby Yody. Něco bychom se o něm ale měli dozvědět v samotném závěru řady. A jaké další novinky jsme si pro vás připravili?

39 0
12.12.2019

Jon Favreau nyní potvrdil, že tajemná minulost Baby Yody přece nebude až tak zahalena stínem, jak to původně vypadalo. Sám Favreau se svěřil, že se o něm něco málo dozvíme na konci sezóny, možná od samotných přisluhovačů Impéria. Baby Yoda jinak stále bortí internet a jeho popularita pořád roste a roste.

Favreau je z postavy nadšený. Ví, že George Lucas kolem Yodova druhu vytvořil skvělé tajemno, které chtěli fanoušci odhalit již několik let. Jenže právě toto tajemno dodává Yodovi a vlastně i Baby Yodovi jejich vlastní kouzlo. Favreau se dále vyjádřil, že ve většině scén je Baby Yoda ztvárněn loutkou, ale když přijdou na řadu pohyblivější scény, je nutno využít CGI. Ale z větší části se rozhodně jedná o loutku.

(Baby Yoda je opravdu roztomilý. Foto: Disney+)

Nedávno projevil zájem o režii Mandaloriana režisér Epizody VIII Rian Johnson, nyní se k němu přidává i J. J. Abrams, režisér Epizody VII a IX. Ten velice obdivuje práci Jona Favreaua a líbí se mu, kam se seriálem The Mandalorian směřuje. Je dobré, že i filmoví režiséři mají zájem se podílet na seriálu. Samozřejmě ještě bude nutné trošku vyšperkovat scénář, protože se špatným se nedají dělat režisérské zázraky.

Na závěr zmíníme Greefa Kargu, kterého v seriálu hraje Carl Weathers. Údajně se ještě v této sezóně dozvíme, kým by vlastně Greef mohl být a co je to vůbec za člověka. Jeho původ si ovšem tvůrci údajně schovávají až pro druhou sezónu. Jedno je tedy jisté – Greef Karga letos určitě nezemře, budeme se s ním setkávat i nadále.

Zajímá vás původ Baby Yody? Je to pro vás největší záhada celého seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)

Diskuze /8

Zek2812

Rian Johnson toho posral uz dost, nech sa netrepe pokazit co funguje

13.12.2019 | 8:14:04
Darnwell

Johnson nechť se raději vezme za ruku Kathleen Kennedy a oba jdou tam, kam slunce nesvítí. A že je ta strž v Lancre vážně hluboká.

13.12.2019 | 9:16:04
pidalin

To že je to loutka jsem si všiml a musim to ocenit, to se dneska už moc nevidí.

13.12.2019 | 17:13:54
hoolio88

Ohledně Baby Yody mě ani tak nezajímá, čím je, ale jaký bude jeho osud. Evidentně má velké nadání ovládat Sílu… Takže – proč není v nové SW trilogii? Zemřel mezitím? Je někde schovaný? Nebo nejjednodušší vysvětlení, a sice, že Abrams v době psaní Epizody VII nevěděl, že bude nějaký Mandalorian, ve kterém bude figurovat Baby Yoda?

#6 Vault_13
14.12.2019 | 13:37:41
Vault_13

#5 hoolio88: Já myslím, že si uvedením „baby Yody“ připravují půdu pro to, využít ho v budoucích SW filmech.

16.12.2019 | 9:07:23
dovahkiin

Už mi to došlo, baby Yoda se vrátí časem a stane se z něj skutečný Yoda…tak a je to venku

20.12.2019 | 21:55:41
tekthorin

BYoda ma v seriali 50 rokov. Kym dospeje do pouzitelneho veku, tak moze ubehnut dalsia 50 aj viac. To bude uz aj Rey tuha definitivne. (dufam v to) K. Kennedy, Abrams, Johnson nech skoncia. Nie, ze im daju este v SW univerze daku producersku alebo rezisersku robotu. Ak ich nechaju nieco este tocit, nech na to rovno zamestnaju Uwe Bolla.

27.12.2019 | 9:43:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama