The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Pedro Pascal by se musel rozdvojit, aby stihl natáčení filmu The Mandalorian & Grogu

Pedro Pascal by se musel rozdvojit, aby stihl natáčení filmu The Mandalorian & Grogu

Jedním z nejvytíženějších herců Hollywoodu je v současnosti Pedro Pascal, který lítá z jednoho projektu do druhého. Nejedná se ovšem o nějaké malé projekty, ale o velkofilmy, kde většinou hraje přímo hlavní postavu. To samozřejmě (opět) ohrožuje připravovaný film The Mandalorian & Grogu.

7 0
10.2.2024

Pedro Pascal je jeden z nejžádanějších herců současného Hollywoodu. A je až obdivuhodné, kolik titulních rolích v posledních třech letech nasbíral. Přináší to ovšem i u určité problémy. Pedro Pascal nadále zůstává hlavní hvězdou seriálu The Mandalorian. A i když se na natáčení příliš nevyskytuje, tak je to stále on, kdo je uveden v titulcích na prvním místě.

(Pedro Pascal by se musel rozdvojit, aby stihl natáčení filmu The Mandalorian & Grogu. Foto: Disney+)

Po natáčení a těžké post-produkci si herec přijde v klídku do studia, kde si nadabuje své pasáže. V minulé sezóně jsme ani na sekundu neviděli Pascalův obličej, což příběhově tentokrát šlo tvůrcům na ruku. A zatím to vypadá, že ani přeměna Mandaloriana v celovečerní film Pascala nedonutí, aby na natáčení vůbec došel. Za pár dní začne natáčení druhé řady velice úspěšného seriálu The Last of Us, po skončení se má Pascal okamžitě hlásit u studia Disney, kde už je víceméně jasné, že si zahraje Reeda Richardse v nové Fantastické čtyřce.

Samotný projekt provázaly (jak už je u Marvelu zvykem) drobné potíže, tudíž natáčení Fantastické čtyřky se odsunulo na léto 2024. A právě v tento samý termín se má začít natáčet celovečerní film The Mandalorian & Grogu. I když filmy vznikají pod hlavičkou jednoho studia, je zkrátka nemožné, aby Pascal byl na dvou místech zároveň. Dá se tedy očekávat, že většinu filmu Dinu Djarinovi opět neuvidíme do tváře. A opět Dina nebude hrát Pedro Pascal. Teď už jen čekáme na potvrzení, že Pascal bude postavu nadále dabovat.

Vadí vám, jak Pedro Pascal upřednostňuje jiné projekty, nebo jste s tím naprosto v míru?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /6

Cermb0

Řekl bych, že kdyby nechali v Mandalorianovi vytvořit jeho hlas pomocí AI, tak je to pro všechny efektivnější a levnější. :D A ani to nemusí být kopírka jeho hlasu, jen prostě podobný a upravit v post produkci, ten jeho hlas je stejně takovej „robotickej“.

10.2.2024 | 14:03:53
Raiden123

To velmi komplikuju… nech tam daju ineho herca a hlas Pedra Pascala pridaju/predabuju az neskuor… kedze ma skoro celu dobu helmu… neviem preco ich nenapadlo tak jednoduche riesenie…

#3 Myscho2009
10.2.2024 | 15:03:32
Myscho2009

#2 Raiden123: Ved Mandalorian sa tak natáča, že Pedro tam ani nie je a potom len nahovorí svoje repliky, nič nové, neviem načo vkuse tárajú, že nestíha Mandaloriana, kedže je tam možno týždeň z celej doby natáčania. ale tak holt, marketing

10.2.2024 | 18:36:33
fanta2pomeranc

Vždyť to bylo vždycky tak, že si to odchodil kaskadér a Pedro daboval. Natáčel některé epizody, ale jen tak každou třetí a pak v poslední sezóně vůbec. Řekla bych, že pro účely filmu přijde natočit pár klíčových scén bez helmy. A dál bez něj. Popravdě ani třeba u Zbrojířky nevěřím, že tam bývá ta herečka pořád. ????

10.2.2024 | 20:24:14
SantVlof

Mi vůbec nevadí, že Manda hraje/dabuje někdo jiný. A ± nemusí někam moc cestovat co se týče hraní FF a dabování.

22.2.2024 | 8:52:16
lego assassin

To už je otravné jak se cpe do všeho protože chce být ve všem a potom má tolik projektů že už nestíhá!

2.3.2024 | 19:51:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama