Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Epizody - Sezóna 5

 • S05E01: Past Tense

  S05E01: Past Tense

  Jack je poslána zpět do minulosti do Transylvánie, ale než se zde rozkouká, je ihned obviněna místními lidmi z čarodějnictví. Jack následně zjišťuje, že v zemi se nachází upíři ze Sesterstva. Společně s Florianem se pokouší najít Temného upíra, který ještě v tuto chvíli žije poklidný život.

  17.4.2021
  42 minut
 • S05E02: Old Friends

  S05E02: Old Friends

  Jack je oběšena, ale díky svým schopnostem přežije. Vyhledá ji Bathory, která už nějaký čas loví upíry. Jack si ji pamatuje jako svého dávného nepřítele ze svého času, přesto s ní spolupracuje. Michaela oživuje Draculu, aby z nejčistší duše udělala tu nejtemnější. Povstání Temného začíná.

  24.4.2021
  42 minut
 • S05E03: Lumina Intunecata

  S05E03: Lumina Intunecata

  Dracula je při moci a podnikává poslední kroky k absolutní nadvládě. Jack si uvědomuje, že nemůže změnit vše, ale udělá v minulosti malé změny, které ji snad pomůžou v současnosti. Bathory se mění v Oracle a hrabě Dalibor předává svého dědice Florianovi. Linie Van Helsingů začíná.

  1.5.2021
  42 minut
 • S05E04: State of the Union

  S05E04: State of the Union

  o Axela a Juliese se stará Doktorka, která bádá nad tím, proč se oba neléčí ze svých zranění. Violet se mezitím snaží přesvědčit členy armády USA, že jejich prezidentka je ve finále upír. Bathory se dozvídá o svém osudu, zatímco Dracula získává část své dávno ztracené moci.

  8.5.2021
  42 minut
 • S05E05: Sisterhunt

  S05E05: Sisterhunt

  Violet, Ivory a pár dalších sester ze Sesterstva se vydávají do divočiny, kde ale musí čelit pastím Draculy. Ten se snaží získat chybějící část temnoty ukrývající se v amuletu, který nosí Violet. Ta se mezitím temnotě postaví a zjistí, že Jack odcestovala do minulosti, aby jim pomohla.

  15.5.2021
  42 minut
 • S05E06: Carpe Noctis

  S05E06: Carpe Noctis

  Vydáváme se na začátek apokalypsy, kde se Julius seznámí s herečkou Ninou, se kterou přežívá ve zpustošeném světě. Na Ninu narazí Julius a Axel také v současnosti. Zpočátku to vypadá, že Nina chce oběma přátelům pomoci, ale nakonec má svou vlastní agendu.

  22.5.2021
  42 minut
 • S05E07: Graveyard Smash

  S05E07: Graveyard Smash

  Violet a Ivory sledují stopy, které jim zanechala Jack. Dostanou se do kostela, kam již dorazil i Axel a Julius. Společnými silami v jedné k krypt naleznou Jack, která se uchýlila k dlouhému spánku. Jack mezitím popíše svůj plán, jak porazit Draculu, ale všechny vyruší nečekaní hosti.

  29.5.2021
  42 minut
 • S05E08: Deep Trouble

  S05E08: Deep Trouble

  Dracula je našim hrdinům v patách, a tak ti se schovají do jednoho dolu. Tam ovšem narazí nejen na nebezpečného upíra, ale také na malou holčičku. Violet se rozhodne, že zachrání nejeden lidský život. Axel se Ivory svěřuje o Scarlet.

  5.6.2021
  42 minut
 • S05E09: The Doorway

  S05E09: The Doorway

  Vanessa je stále uvězněná v Temné říši, kam se za ní nevědomky vydává i Axel. Vanessa vzpomíná na své nejtemnější hodiny svého života, aby si uvědomila, že ona nemůže být tím majákem světla, ale musí vstřebat temnotu. Jakmile je připravena, opouští říší a vydává se za Draculou.

  12.6.2021
  42 minut
 • S05E10: E Pluribus Unum

  S05E10: E Pluribus Unum

  Violet a Axel na své cestě potkávají Aarona, který potřebuje jejich pomoc. Jeho otec je bývalý prezident USA. Aaron tak Violet prosí, aby svého otce upíra proměnila zpět. Bývalý prezident by tak mohl převzít zpět svůj úřad a úřadujícího Draculu tak odstranit jednou provždy.

  19.6.2021
  42 minut
 • S05E11: Undercover Mother

  S05E11: Undercover Mother

  Ivory a Jack dorážejí do Washingtonu, kde se spojí s místním odbojem. Vanessa se mezitím proplíží jako Nina do Bílého domu, kde se pokusí přelstít Draculu a Bathory. Bathory se mezitím rozhodne skoncovat s Jack, která se pokouší v ní probudit kamarádku z dávné minulosti.

  26.6.2021
  42 minut
 • S05E12: The Voices

  S05E12: The Voices

  Dracula ztratila svou milovanou Bathory, nicméně i tak se nevzdává, a tak se pokouší získat kus své moci v amuletu skrze své poslední síly. Axel se ujme plánu, jak se dostat do Bílého domu, Vanessa zase vymýšlí způsob, jak definitivně porazit Draculu a zastavit upíří šílenství.

  26.6.2021
  42 minut
 • S05E13: Novissima Solis

  S05E13: Novissima Solis

  Dracula vypouští své poslední zbytky magie, pomocí které promění všechny lidi v blízkém okolí v upíry. Vanessa, Jack a Violet se snaží probojovat do Bílého domu a skoncovat s temnotou jednou provždy. Bohužel se to neobejde bez velkých ztrát a sebeobětování. Vanessa čelí své nejtěžší zkoušce.

  26.6.2021
  42 minut

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama