The Mandalorian Giancarlo Esposito popisuje druhou řadou, promlouvá o své postavě a o svém meči

Giancarlo Esposito popisuje druhou řadou, promlouvá o své postavě a o svém meči

Giancarlo Esposito popisuje druhou řadou, promlouvá o své postavě a o svém meči

Kromě té salvy staronových postav, kterých se údajně máme v seriálu dočkat, nás samozřejmě zajímá i jedna původní, která se poprvé objevila až v našem seriálu. Gideon je bezesporu zajímavým charakterem. A Giancarlo Esposito nám v dalším ze svých rozhovorů mate hlavu.

14 0
21.7.2020

Giancarlo Esposito si na konci první řady zahrál moffa Gideona, který se objeví i ve druhé řadě. Jelikož je jeho postava zahalena tajemstvím, tak nás Gideon pochopitelně zajímá opravdu hodně. Sám Esposito se nemůže dočkat, až se o něm dozvíme více, protože o něm vůbec nic nevíme. Kdo to je? Proč má u sebe tzv. darksaber a co všechno umí? To jsou otázky, které nás pálí.

Esposito jde ve svých myšlenkách ještě dál a dokonce se ptá sám sebe, jak je možné, že toho Gideon tolik ví o ostatních postavách. Není náhodou jedním z mála ze svého druhu, který ovládá světelný meč? A je spojený se Silou, či měl nějaké přímé napojení na Darth Vadera za éry Impéria? Giancarlo Esposito ve svých rozhovorech dokáže redaktorům vnutit spoustu zajímavých myšlenek, na výsledek si ovšem budeme muset počkat.


(Je Gideon citlivý na Sílu? Foto: Disney)

Herec se dále vyjádřil, že druhá řada je opravdu nabitá ve všech směrech. Esposito se určitě neobjeví ve všech epizodách druhé řady, nicméně tvůrce Jon Favreau mu prozradil pár dalších podrobností, takže Esposito ví, co nás čeká. Slovo nabitá v nás evokuje to, že můžeme čekat akci ve velkém či účast známých postav ze světa Star Wars, o kterých se již dlouho mluví, jmenovitě jde především o Ahsoku Tano, Rexe, Heru Syndullu, Sabine Wren, Bobu Fetta, Bo-Katan a další.

O tom, že nás čeká souboj se světelnými meči, už nějakou dobu víme. Právě Esposito by měl být u těchto soubojů, sám se přiznal, že během natáčení zničil snad tři meče. Herec dále prozradil, že Jon Favreau stoprocentně již pracuje na třetí řadě, protože, jak se zdá, druhá řada je z větší části skutečně hotová. Nic tedy nebude bránit tomu, aby seriál stihl svou plánovanou premiéru na podzim 2020.

Těšíte se již na druhou řadu, která je jedním z mála lákadel podzimové seriálové sezóny?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

Rik

UŽ I NA TU TŘETÍ

21.7.2020 | 22:52:13
Kutil44

Chcelo by to aj časovo dlhšie epizódy

22.7.2020 | 18:43:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců