The Mandalorian Internet si stále plete Mandalorianovo jméno, jak se tedy správně píše?

Internet si stále plete Mandalorianovo jméno, jak se tedy správně píše?

Internet si stále plete Mandalorianovo jméno, jak se tedy správně píše?

Tvůrci seriálu The Mandalorian jsou hodně tajemní. Zatímco v jiných filmech prakticky víme jméno kterýkoli postavy, která se na plátně jen mihla, v případě show The Mandalorian je to zcela jinak. Střeží se každé tajemství, každé jméno. To hlavní postavy jsme se dozvěděli až v posledním díle.

11 0
3.5.2020

Jon Favreau nám představil nového hrdinu – Mandaloriana, jehož jméno bylo odhaleno až v posledním díle první řady. Herec Pedro Pascal přesto při interview pro ScreenSlam, které bylo odvysíláno po premiérovém díle, sám odhalil jméno postavy. Jenže do té doby nikdo nevěděl, jak se jméno správně píše.

V oficiálních titulcích v interview pro ScreenSlam jsme tak mohli vidět, že se naše hlavní postava jmenuje Dyn Jarren. Přesto to bylo daleko od pravdy. Osmá epizoda, a vlastně až titulky běžící po ní, nám osvětlily, že Mandalorianovo jméno se správně píše Din Djarin. Jde sice o drobnost, ale bohužel jméno Dyn Jarren tu bylo dříve, a tak sem tam ještě na internetu najdete, že Mandaloriana takto oslovují fanoušci, kritici i novináři. Snad se tento nešvar do začátku druhé řady odbourá. Přesto i my si nyní nedokážeme představit, že by Baby Yoda dostal jméno, které budou všichni používat. Celý internet ho totiž zná jako Baby Yodu a to se chytlo.


(Pedro Pascal s tvůrcem seriálu. Foto: Disney)

Pedro Pascal dále přiznal, že roli získal až za pět minut dvanáct. Produkce běžela, a dokonce se již natáčelo. Jelikož ale bylo již dříve odhaleno, že Pascal nehraje postavu pokaždé a úplně v pohodě ho zastoupí jakýkoliv kaskadér, tak zřejmě nešlo o úplně prioritní věc. Důležité je, že si Pascal udělá čas, aby postavu ve studiu nadaboval. Nicméně nechceme mu křivdit, sem tam se Pascal samozřejmě do kostýmu oblékne a postavu skutečně hraje.

A co může Pedro prozradit o druhé sezóně? Pochopitelně nic. Jen že by neměl být pokažen duch první řady, druhá je té první v mnoha aspektech podobná. 4. května 2020 se navíc dočkáme speciálního dokumentu o tom, jak se celý seriál natáčel. Jelikož kromě seriálu The Clone Wars aktuálně nic z předaleké galaxie neběží, dokument bude zbožným přáním pro všechny fanoušky seriálu.

Jaké oslovení hlavní postavy preferujete? Jeho pravým jménem, nebo prostě jen Mandalorian?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

pkd

Ani jedno. Stejne mu vetsina rika proste Mando, tak ja tez. Asi tak. A je mi srdecne fuk, jak se to pise ci vyslovuje. Hl., nepodelati 2.s. Jak se kdo jmenuje, budeme resiti az po celem serialu, ju?

4.5.2020 | 17:22:55
Moor8

je to Mando a basta. I have spoken!

5.5.2020 | 21:19:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců