The Mandalorian Ještě jsme neviděli ani jeden díl z první série, ale již teď tušíme, že se dočkáme druhé

Ještě jsme neviděli ani jeden díl z první série, ale již teď tušíme, že se dočkáme druhé

Ještě jsme neviděli ani jeden díl z první série, ale již teď tušíme, že se dočkáme druhé

Někdy to tak zkrátka bývá. Tvůrci jsou si svým projektem tak jistí, že mají prakticky neomezenou podporu studia. Něco takového se stalo i u nové streamovací stanice Disney+ a nejspíše už nyní víme, že seriál The Mandalorian nás v budoucnu poctí svou druhou řadou.

16 0
6.4.2019

Lucasfilm a Disney jsou zřejmě s prací Jona Favreaua velice spokojení. Podle HN Entertainment je oznámení druhé řady široké veřejnosti pouze formalitou. A dost možná budeme vědět, zda se další sezóny dočkáme, ještě před premiérou té první. Na hraný Star Wars seriál fanoušci čekají již nějakou dobu, zájem o Mandaloriana je obrovský a málokdo čeká propadák.

(Jak na tom seriál asi bude s kvalitou? Foto: DisneyXD)


Favreau vyslyšel fanoušky, věděl, jaký příběh chce připravit, má důvěru studia. Navíc není vůbec neobvyklé, že u streamovacích stanic tvůrci podepisují dlouhodobé kontrakty na několik sezón dopředu. Když se podíváme třeba na produkci Netflixu, tam se to již stalo u seriálů Narcos: Mexico či Umbrella Company. Stejnou cestou tak zřejmě půjde i Disney+.

Nová stanice se ostatně netají tím, že show The Mandalorian je jejím hlavním lákadlem, které má přilákat nové předplatitele. Pokud bychom se dočkali pouze pár epizod v jedné sezóně, asi by to z dlouhodobého hlediska příliš předplatitelů nepřitáhlo. Více obsahu připraveného dopředu je tak logickým krokem, jak si zařídit příval nových diváků.

Těšíte se na seriál? A myslíte si, že bude skutečně tak dobrý, jak se předpokládá?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Lex Luthor

Super nemůžu se dočkat až to začne. Po Resistence bych chtěl něco dospělejšího

6.4.2019 | 23:14:48
Tony-Z

Ten seriál „Umbrella Company“, o kterém je zmínka v článku má něco společného se světem Resident Evil? Zkoušel jsem to googlit, ale nic jsem o tomto seriálu nenašel :-(

#3 -Skinner-
7.4.2019 | 13:22:29
-Skinner-

#2 Tony-Z: Nie majú tam chybu je to seriál Umbrella Academy. Je to o superhrdinoch.

7.4.2019 | 16:58:52
Wolfinator1

Tady propadák nečekám, téma dobrý, tvůrce dobrý, herci dobrý, a je to hraný takže to nebude vypadat jak když to malují děti ze školky jako Resistence. Těším se.

8.4.2019 | 9:27:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců