The Mandalorian Natáčení třetí řady již začalo, zřejmě ale bez Pedra Pascala

Natáčení třetí řady již začalo, zřejmě ale bez Pedra Pascala

Natáčení třetí řady již začalo, zřejmě ale bez Pedra Pascala

První dvě řady měly vždy premiéru na podzim, letos toto svaté pravidlo bude porušeno, protože se místo toho dočkáme seriálu The Book of Boba Fett. Se třetí řadou se nicméně stále počítá a natáčení aktuálně začíná. Zdá se, že hlavní hvězda tam ale nějaký čas bude chybět.

24 1
22.7.2021

American Cinematographer přišel se zprávou, že třetí řada seriálu The Mandalorian je oficiálně v produkci a natáčení začalo. Aktuálně se natáčí na Manhattan Beach v Kalifornii, kde se opět využívá technika LCD monitorů simulující proměnlivé pozadí. Tato technika byla použita i na předchozí dvě řady a nyní se o to seriál podělil i se seriály The Book of Boba Fett a Obi-Wan Kenobi.

Seriál Andor se natáčí v londýnském studiu Pinewood, kde má štáb taktéž k dispozici obdobnou techniku. Třetí řada našeho seriálu by měla dorazit někdy v průběhu roku 2022, takže dává smysl, aby se již začalo s natáčením. Trochu nám ale není jasné, jak to celé bude probíhat, protože stanice HBO aktuálně natáčí seriál The Last of Us, kde má Pedro Pascal hlavní roli.


(Natáčení začalo, o čem bude asi třetí řada? Foto: Disney+)

Je tak několik možností, jak studio Disney aktuálně postupuje. Natáčení jednak mohlo být zahájeno a Din Djarin opět nebude ukazovat svůj obličej jako ve většině předchozích epizod, takže za Pascalovy scény může zaskočit téměř kdokoliv jiný. Pascal by se k natáčení mohl připojit, jakmile bude k dispozici. Také je tu varianta, že zdroj přišel s nepřesnými informacemi a natáčení teprve začne později, samozřejmě s Pascalem na palubě.

Ať už to bude tak či tak, ve výsledku zřejmě rozdíl nepoznáme. Studio Disney využívalo Pascalovy dubléry již v prvních dvou řadách, Pedro následně Djarina nadaboval ve studiu. O tomto přístupu se již spekulovalo v průběhu druhé řady, takže bychom se nedivili, kdyby nakonec byl aplikován nyní. Jelikož se natáčí uvnitř studia, kam fotografové nemohou, budeme se muset spoléhat maximálně na informace od lidí přímo ze studia, kteří snad pustí pár informací mezi diváky.

Jak vy se k celé situaci stavíte? Je vám nebo není jedno, že je Pedro Pascal v brnění?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /7

Camaris

Mě moc nevadí, že Pedro nebude v kostýmu, ale lepší by bylo, kdybych to jako divák nevěděl. :) Působí to rušivě. Pořád je to ale lepší než když sem v black widow sledoval chlapské tělo a pak ukázali ženskou hlavu :D Jinak na Last of us se začínám těšit, rozpočet překonal Hru o trůny a obsazení vypadá dobře.

22.7.2021 | 18:13:56
mirako

Při natáčení první série používali dublery dost, při druhé už méně. Ve výsledku je rozdíl třeba pak takový, že se Mando bude např. divně pohybovat jako holka, což se stalo u první série…

22.7.2021 | 19:44:24
Ynwalf

Wtf lidi :D doslova dokud nebudete myslet na detaily jako, že se hýbal jako holka nebude vás to srát. Zapomeňte na detaily, logičnosti a podobný věci u seriálů a jen si užívejme co seriál který nás baví nabízí. Jak se říká co oči nevidí to srdce nebolí, přemýšlet u něčeho co má působit jako odreagování je k ničemu, jen začneš hledat detaili a štvou té malé chyby. Prostě filmy a seriály jsou od toho aby jsi k tomu sedl a vypnul, zapomněl na reálné problémy kde se vám logika a podobně budou hodit víc

#5 mirako
22.7.2021 | 22:01:45
Basim

On bude na HBO v the last of us ale o tom pochybuju, že to dobře zahraje tu roli Joela.

#6 mirako
23.7.2021 | 9:37:40
mirako

#3 Ynwalf: Mě to neštve, ale vidím to.. A neberu seriály jen jako odreagování, nejsem jen obyčejný, konzumující divák… Je to můj koníček a zábava. :) Já u filmů a seriálů nevypínám, ale vím, že plno lidí ano. Baví mě sledovat detaily, režisérovy myšlenky, práci s kamerou, práci s hudbou, díry ve scénáři atd. atd. Prostě sleduji na trochu profesionálnější úrovni, tak jako vícero lidí a seriálových/fil­mových fanoušků tady na Edně… Ale chápu Tebe a ostatní, kteří dají 5* jak Mandovi, tak např. Lost in Space, neřeší to a jsou spokojení..

23.7.2021 | 21:58:18
mirako

#4 Basim: Zahrát to může dobře, ale pravda je, že se na tu roli zas až tak nehodí.. Ale Cavill taky překvapil s rolí Zaklínače..

23.7.2021 | 21:59:52
Carlos Matos

Pedral nástup!

26.7.2021 | 23:04:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S00E10: Disney Gallery: Making of the Season 2 Finale

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců