The Mandalorian Pokud se skutečně dočkáme soubojů se světelnými meči, choreografie je v těch nejlepších rukou

Pokud se skutečně dočkáme soubojů se světelnými meči, choreografie je v těch nejlepších rukou

Pokud se skutečně dočkáme soubojů se světelnými meči, choreografie je v těch nejlepších rukou

Jon Favreau si chce nechat záležet opravdu na všem. Uvědomuje si, jakou tíhnu nyní nese. A navíc se má ve druhé řadě objevit spousta zajímavých válečných veteránů, kteří by se mohli blýsknout nějakou zajímavou akční scénou. A právě na to byl najat ten pravý z Hollywoodu.

14 0
18.6.2020

Tvůrce seriálu Jon Favreau hledal někoho, kdo by se postaral o akci ve druhé řadě. A hledal někoho opravdu nadaného. Nakonec našel Sama Hargravea. Na první dobrou vám toto jméno zřejmě nic neřekne, ale Hargrave má bohaté zkušenosti s natáčením akčních scén a určitě znáte minimálně jednu jeho bojovou scénu z níže jmenovaných velkofilmů.

Co má tedy Hargrave za sebou? Rozhodně stojí za zmínku film od Netflixu s Chrisem Hemsworthem nesoucí název Extraction, který už zřejmě všichni viděli v domácí karanténě. Jenže Hargrave se také postaral o akci z filmů Avengers: Infinity War, Deadpool 2 a Captain America: The Winter Soldier, tedy těch komiksových snímků, kde akce opravdu stála za to.


(V první řadě nebyla akce špatná, ale ve druhé zřejmě bude o něco lepší. Foto: Disney+)

Zlatým hřebem je určitě Atomic Blonde, všichni si zřejmě vzpomínáte na památnou bojovou scénu na schodišti, která byla točená na jeden zátah (něco jako akční scény z Daredevila, kde jsme něco podobného taktéž mohli vidět). Akce v seriálu The Mandalorian je tak určitě v dobrých rukou. Již delší dobu se spekuluje, že nás čeká boj se světelnými meči. Pokud byl Hargrave najat právě kvůli tomu, je to ten pravý.

V nové trilogii jsme se bohužel pořádného souboje nedočkali. A možná to Favreau dost dobře ví, takže bude chtít fanoušky potěšit a ukázat jim, že něco velkého lze udělat i v seriálu. Hargrave nebyl zodpovědný za střih akčních scén a nijak do něj nezasahoval. Pouze doručil Favreauovi natočené bojové scény. Hargrave pevně doufá, že poskytnutý materiál je tak dobrý, že ve střižně už to bude jedna báseň, u které nemusí sám nutně asistovat.

Je dobře, že se studio nyní bude soustředit na akční scény, které jsou podle všeho v dobrých rukou? A čeká nás ten slíbený souboj se světelnými meči?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Taran

Atomic Blonde je top ale narozdíl od Daredevila to jeden záběr není

18.6.2020 | 21:34:44
Darnwell

Dobrý koordinátor akčních scén automaticky neznamená dobrý šermířský mistr. Nicméně jsem ochoten, nechat se příjemně překvapit. Rozhodně to zní lépe, než to, co najali na druhou sérii Witchera.

18.6.2020 | 22:11:26
WILLIAM_MOINSPIELD

No, bude to tihna! Tak snad to bude stát za to :-D.

18.6.2020 | 22:26:42
tekthorin

Tak trochu Hargraveovej prace s kamerou by sa Favreauovi zisla.

13.7.2020 | 19:18:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců