The Mandalorian Seriál The Mandalorian by tu s námi měl být ještě nějakou dobu, třetí řada je téměř potvrzená

Seriál The Mandalorian by tu s námi měl být ještě nějakou dobu, třetí řada je téměř potvrzená

Seriál The Mandalorian by tu s námi měl být ještě nějakou dobu, třetí řada je téměř potvrzená

Zatímco o nových filmech prakticky nic nevíme a dost možná to neví ani vedení Lucasfilmu kudy dál, tak na seriálovém poli je to poměrně jasné. Hit The Mandalorian nebude pokračovat pouze druhou řadou, ale s největší pravděpodobností se dočkáme té třetí, na které se již pracuje.

44 0
22.4.2020

Ještě před premiérou první řady jsme se dočkali potvrzení té druhé. Sice teď ještě nemáme k dispozici oficiální potvrzení přímo do studia Disney, nicméně spoustu spolehlivých zdrojů včetně Variety uvedlo, že se již nějakou dobu pracuje na třetí řadě seriálu The Mandalorian. Jon Favreau prý dává dohromady scénář a Doug Chiang již údajně několik týdnů pracuje na nových concept arcích.

(Zdá se, že Baby Yoda tu s námi bude ještě dlouho. Foto: Disney)


To je samozřejmě skvělá zpráva a není nečekaná. Jelikož filmy v posledních letech fanoušky moc neuspokojily, byl to právě The Mandalorian, který si vzal ze Star Wars to nejlepší, a na nějakou dobu dokázal usmířit znepřátelené tábory fanoušků a uspokojit i kritiky. Není tedy divu, že streamovací stanice Disney+ bude chtít v tomto projektu nadále pokračovat.

Druhá řada je naštěstí dotočena, vše se stihlo včas ještě před vypuknutím pandemie spojené s koronavirem. Nyní se z tepla domovů pracuje na postprodukci a Favreau již pomalu připravuje třetí řadu. Pokud tedy vše půjde podle plánu, druhé řady se dočkáme již letos na podzim a třetí sezónu bychom mohli vidět v říjnu 2021. Snad s námi seriál bude co nejdéle a kvalita se udrží.

Jste rádi za tuto překvapivou zprávu? Na kolik řad má tento seriál potenciál?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /6

Milano33

Pochopiteľne skvelá správa. A naprosto súhlasím s tým, čo sa tu píše, že práve The Mandalorian si vzal zo Star Wars to najlepšie.

#2 WolverineCzE
22.4.2020 | 20:40:03
WolverineCzE

#1 Milano33: tak snad bude víc serialů hraných na úrovni Rogue One a starých SW

#4 Camaris
23.4.2020 | 15:03:15
netexik

Občas je škoda, že díly jsou krátké a také se stává, že než se dostaneme vůbec k nějakému ději tak je konec dílu. :(

23.4.2020 | 15:35:05
Camaris

#2 WolverineCzE: Poslední novinka ohledně seriálů:

Nové Star Wars od režisérky Ruské panenky Scenáristka a showrunnerka seriálu Ruská panenka od Netflixu Leslye Headland podle všeho dostane na starost vlastní Star Wars seriál na Disney+. Detaily se pochopitelně tají, seriál by však měl být vyprávěn ze ženského pohledu a měl by se odehrávat v jiné časové linii než ostatní filmy a seriály.

Jak se zdá, v Disney mají pořád málo té ženské síly.

#5 the Grand Inquisitor
23.4.2020 | 21:49:25
the Grand Inquisitor

#4 Camaris: No to víš ve válkách se musí zapojit hlavně ženy, protože jsou na to lépe stavěny. :-) (sarkasmus, nic ve zlém vůči ženám)

24.4.2020 | 8:27:23
derill129

Akože nevieme nový film uvidíme až o dva roky teraz si chce dať disney s filmami pauzu takže nové informácie čakajme najbližšie v roku 2021 kedy by sa malo začať teoreticky aj nakrúcať.

26.4.2020 | 20:05:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E04: Chapter 12: The Siege

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Ve třetí epizodě se odehrálo další nečekané cameo, které by mohlo předcházet objevení jedné důležité postavy

Ve třetí epizodě se odehrálo další nečekané cameo, které by mohlo předcházet objevení jedné důležité postavy

Jon Favreau rád do vedlejších, až zcela komparzních, rolí obsazuje své kamarády a také herce, kteří se již podíleli na Star Wars v předchozích filmových a videoherních projektech. Nyní jsme se dočkali dalšího nečekaného camea, které ovšem může znamenat více, než se na první pohled může zdát.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Heiress

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Heiress

Epizoda The Heiress má zatím všechny předpoklady se stát jednou z nejlépe hodnocených dílů vůbec. Znovu jsme se dočkali několik zajímavých odkazů na starší seriály ze světa Star Wars, a mnohým fanouškům se splnil sen. Pojďme si teď to nejzásadnější probrat.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců