Supergirl S05E14: The Bodyguard

S05E14: The Bodyguard

S05E14: The Bodyguard

Lena postupuje ve svém plánu za asistence Lexe. Ten mezitím dá Supergirl nový úkol – má chránit Andreu Rojas před nebezpečnými aktivisty, kteří jsou nespokojení s její novou technologií. Záměry Lexe ovšem mohou být všelijaké, dost možná ani nestojí o to, aby dívka z oceli Andreu ochránila.

cz sk
8.3.2020
670 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

tak tenhle dil byl pro mě pruměrny, moc se to nikam neposunolo ovšem SUpergirl jako bodyguard fakt neměla chybu ale měla by trochu jit vic do akce a jsem zvědav jestli se ta technologie Leně vymkne kontrole

16.4.2020 | 17:51:48
Šelma

Ucházející epizoda až na tu chybu, co udělala teď a ne minulý týden… -_- Pisálci by se měli nad sebou zamyslet jestli chtějí, aby byl příběh přirozený nebo aby dával smysl na papíře (jediný místo, kde je cokoliv mezi Karou a Wiliamem).

12.3.2020 | 18:18:13
tom99

Jako zápletka s VR technologií není špatná, ale je hrozně upozaděna. Je to poměrně nuda, tahle řada je vážně taková nijaká…

webmaster, grafik
9.3.2020 | 21:50:12
Lex Luthor

Lex se dostává blíže k Leviathanovi.

9.3.2020 | 17:39:47
katuska_

Vnútený vzťah medzi Karou a Williamom mi už lezie krkom.

9.3.2020 | 16:02:16

Supergirl
73/100 - 122×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Stav titulků

Epizoda S06E03: Phantom Menaces

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny