Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S06E15: Hope for Tomorrow

S06E15: Hope for Tomorrow

Nyxly se odvážila k velice odvážnému kroku a unese Williama. Supergirl pokračuje v boji s Nyxly, zároveň chce získat zbývající totemy. Kara si ale uvědomí, že je nutné vynaložit mnohem proaktivnější postoj, aby dokázala ochránit celé National City.

sk
12.10.2021
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Jedna hvězdička navíc, za zničení totemu … to je překvapivě správný a logický tah.

Zbytek byl takovej meh … i když to děcko se taky chovalo logicky, tak asi i za to že z Esme neudělali dalšího přemoudřelýho spratka co bude dospělý poučovat o tom co a jak maj dělat … jak to maj Amíci tak často ve zvyku. :-/

28.3.2022 | 12:06:34
SaSy

Dobrá epizóda, ale aj to len kvôli Esme

19.10.2021 | 17:44:37
tom99

Ty totemy zkrátka nebaví. Je to taková nijaká zápletka. Fakt jsem se snažil dívat na tento seriál jinýma očima, ale vážně u to moc nejde. Alex ještě poměrně fajn, ale na Benoist je to vidět, že už jí ta role taky nebaví. Nevěřím jí už tu Supergirl…

webmaster, grafik
17.10.2021 | 21:52:27
Raiden123

Hmm?nejaka verzia Lexa Luthora pomaha Nixli?To je dake divne.Mozno to bude niekto iny,ale ta technologia vyzerala povedomo.

13.10.2021 | 11:47:28

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama