Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S06E20: Kara

S06E20: Kara

V epickém finále celého seriálu se k Supergirl přidávají známé osobnosti z minulosti, kteří chtějí Kaře pomoci jednou provždy porazit Lexe Luthora a Nyxly. Mezitím taktéž Alex a Kelly připravují svatbu a obě ženy jsou připravené říci si své ano.

sk
9.11.2021
48 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Keď skončila tá fraška s Lexom pre 5-ročné deti, tak konečne začal byť seriál seriózny. Supergirl povedala pekné posolstvo, ktoré by si každý mal zobrať k srdcu a následne sa objavili staré dobré známe tváre :) Potešilo to, následne výborná scénka, ako Kara zistila, že svet nepotrebuje Supergirl ani pri zachraňovaní mačky a keď sú ľudia vľúdnejší, vedia si aj navzájom pomôcť a zachrániť sa. Cat Grantová bola super, tiež to pripomenulo staré dobré časy :D Jediné, čo mi nesedelo bola divne zmalovaná Lena na čarodejnícky spôsob, ale šak v pohode…veľmi krásny záver Supergirl s veľa odkazmi a zamysleniami ohľadom života a podobne. Keby sa v takomto duchu niesli všetky časti a nie s tým primitívnym Luthorom, tak by to bolo omnoho lepšie a zaujímavejšie. Úžasný záver za celou Supergirl :)

14.4.2022 | 7:45:32
RagnarokCzD

7 minut … tak dlouho tahle epizoda trvala … všechno ostatní už byly s****y. -_-

A camea starejch tváří, který se objeví jen proto aby se usmáli do záběru a zase zmizeli tomu taky moc nepomůžou. -_-

Ale svým způsobem je fascinující, že tvůrcům se podařilo najít nový dno na který mohli tuhle zprzněnou šílenost potopit. :-/

9.4.2022 | 14:26:50
Basim

Co to kurva mělo znamenat 13 minut dobrý a pak to šlo úplně do prdele! Tohle má být komiksový seriál udělali z něho bulshit telenovelu horší než Arrow a to bych nikdy netušil že CW je ochotná klesnout takhle hluboko. Ani se nedivím že je ta stanice na prodej!

17.3.2022 | 15:21:33
ksanzi10

Prosím nech nepokaslu Stargirl ako to urobili so Supergirl. Všetky tie ich rozhovoril som preskočila. Co je moc to je moc. Ú Flasha som si na ich motivačné rozhovory zvykla, ale u Supergirl to prehnali. V zhrnuti napísali, že každý zaporaka bol biely. Dovtedy som si to nevšimla, ale je to tak. A potom, ze nebudeme rasisti.

6.1.2022 | 13:54:52
Car

nerekla nahodou Cat Grant Kaře už kdyz odchazela kdysi, ze vi ze je Supergirl?

28.12.2021 | 23:52:17
DavidSpike

Kdyby to šlo, tak bych dal nulu, ale bohužel. Něco tak strašného jsem jakživ neviděl Oproti tomuhle je i Flash masterpiece a že mi tam slušně Iris a další postavy lezou na nervy. Tohle je prostě novej level dna. Konečně to skončilo a já jen s děsem čekám, jak domrví Stargirl :(

28.11.2021 | 14:07:39
TeronGorefiend

Oceňuji formu, jakou nejspíš zařval Lex i s Nyxly a oceňuju ideu s Kařiným coming-outem. Jenže celá tahle série se hrozně plácala v rozhovorech, jejichž téma bylo očividný, zatímco samotný události, ke kterým ty rozhovory vedly, byly podaný hrozně zkratkovitě. U Cat jsem čekal mnohem monumentálnější návrat, ne dva hovory po telefonu, rozhovor s Karou si zasloužil skutečnej rozhovor, ne jeden záběr na obrazovku. Idea dobrá, provedení naprosto kokotský.

21.11.2021 | 0:19:23
matt44

serial zacal dobre a potom to niekde slo do kytek. cela siesta seria pre mna bola utrpenim a to som mal serial celkom rad. koniec za mna odflaknuty a som konecne rad ze je koniec.

20.11.2021 | 22:56:42
tom99

Asi jsem si vždy představoval jiný konec, ale vzhledem k celkové řadě to nakonec dopadlo dobře. Změnil bych X věcí, změnil bych tunu rozhovorů, ale čekal jsem větší průser. Mon-El se skutečně objevil jen z nutnosti, doufal jsem v nějaký větší rozhovor s Karou či snad možná i nějaký návrat k sobě, když seriál nedokázal Kaře někoho pořádného najít… Je tak trochu smutné, že všechny postavy skončily v pořádku a šťastné, zatímco Kara se v tom neustále plácá… I když se k tomuto seriálu už nikdy nevrátím, na první tři řady budu vzpomínat poměrně rád.

webmaster, grafik
14.11.2021 | 23:37:01
filozof

Dějově nic moc, ale viděli jsme mnoho postav z minulosti, takže to beru jako rozlučku.

12.11.2021 | 9:51:50
1

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama