Supergirl Kdo všechno může být Cyborg Superman?

Kdo všechno může být Cyborg Superman?

Kdo všechno může být Cyborg Superman?

Už v příští epizodě se má objevit Cyborg Superman, další známý padouch, který konečně zamíří do seriálu. Bohužel ale nevíme, kdo by ve skutečnosti mohl být Cyborg Supermanem. V článku rozebereme pár tipů, kteří by se tímto padouchem mohli stát.


9 0
17.11.2016

Na epizodu The Darkest Place byl již vydán trailer, ve kterém můžete spatřit, že Supergirl bude soupeřit s hercem Davidem Harewoodem. Za normálních okolností bychom věděli, s kým se Supergirl pustí do křížku, jelikož v epizodě bude i organizace Cadmus, která ráda experimentuje, tak zcela nevíme, jakého Harewooda v epizodě uvidíme.

Tady jsou naše tipy, kdo by mohl být Cyborg Supermanem:


J'onn J'onzz

V minulé epizodě Changing málem J'onn zemřel a přežil díky transfuzi od M'gann. Ta je ale White Martianem a zatím nevíme, jak její krev ovlivní J'onnovo tělo. Mohla by její krev J'onna ovlivnit natolik, že by se J'onzz stal sám zlým? Nebo by Cadmus přímo využil J'onna a udělal z něj Cyborg Supermana? A dovolila by si stanice CW z tak ikonické postavy jako je Martian Manhunter udělat jinou ikonickou postavu?

(Je Cyborg Superman J'onn J'onzz? Foto: CW)

Hank Henshaw

Z traileru je patrné, že se Kara bude prát s někým, koho hraje David Harewood. Hank Henshaw má být údajně mrtvý, ale když je nyní naživu i Jeremiah Danvers, proč by nějakým způsobem nemohl být naživu i Hank? Navíc všemu hraje do karet, že v komiksech je Hank Henshaw právě Cyborg Superman. Tvůrci by se tak drželi komiksového vzoru. Je také možné, že Henshaw je skutečně mrtvý a Harewood bude v epizodě klonem, kterého vytvořil Cadmus.

(Je Cyborg Superman Hank Henshaw? Foto: CW)

Jeremiah Danvers

Jedno je jisté – Jeremiah Danvers je naživu a má se ve druhé řadě objevit. Jeremiaha se pokoušejí všichni nalézt od konce minulé řady. Zatím víme, že na Danversovi byly provedeny určité experimenty, takže by klidně Cyborg Supermanem mohl být právě on. Dean Cain si v seriálu Superman z roku 1993 přímo zahrál muže z oceli. Nyní, když Supermana hraje Tyler Hoechlin, si ho už zahrát nemůže, kdo ale říká, že by Jeremiah nemohl hrát Cyborg Supermana?

(Je Cyborg Superman Jeremiah Danvers? Foto: CW)

Mon-El

Asi nejméně pravděpodobná varianta, ale musíme ji zmínit. Mon-El je v současné době v držení Cadmusu a organizace na něm bude určitě experimentovat. I zde panuje malinká šance, že by se Mon-El mohl stát Cyborg Supermanem. Znovu by to ale nebylo pro tvůrce logické představit nám jednu ikonickou postavu z komiksů a udělat z ní jinou ikonickou postavu. Navíc v traileru je vidět, jak Mon-El před něčím (možná před Cyborg Supermanem) utíká.

(Je Cyborg Superman Mon-El? Foto: CW)

Někdo neznámý

Naše tipy mohou být úplně vedle a Cyborg Supermanem může být zcela nová postava, nebo někdo známý, kdo nás nenapadl. Ještě může jít o nějaký klon, který jsme zmínili v souvislosti s Hankem Henshawem. V úterý budeme moudřejší, do té doby nám v komentářích dejte vědět, kdo si myslíte, že Cyborg Superman bude. Nezapomeňte také hlasovat v anketě.

Kdo bude Cyborg Supermanem?

54%
22%
11%
9%
4%
105 hlasů

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny