Supergirl Mohla by být matka Kary stále naživu? Tvůrci se nechtějí o tomto tématu bavit

Mohla by být matka Kary stále naživu? Tvůrci se nechtějí o tomto tématu bavit

Mohla by být matka Kary stále naživu? Tvůrci se nechtějí o tomto tématu bavit

Zor-El a Alura Zor-El zemřeli na planetě Krypton. Tak jsme si to alespoň poslední dvě řady seriálu Supergirl mysleli. Nyní nám ale tvůrci dali malou naději, že matka Kary je stále naživu. Zatím víme, že se ve třetí řadě bude objevovat častěji než doposud. Znamená to tedy něco?


11 2
15.8.2017

Alura Zor-El bude mít ve třetí řadě velice důležitou roli. Bohužel když se má v seriálu objevovat z dosavadních řad nejvíce, na natáčení si neudělala čas Laura Benanti, která ztvárnila Aluru v prvních dvou sezónách. Nahradí ji ovšem zkušená Erica Durance ze seriálu Smallville.

(Mohou být rodiče Kary stále naživu? Foto: CW)


Počítá se s tím, že Aluru budeme vídat skrze flashbacky, hologramy, vize a halucinace. Tedy tak, jak tomu bylo doteď. Ve třetí sezóně nás čeká záporačka Reign z Kryptonu, proto je výskyt Alury zcela pochopitelný. Entertainment Weekly ovšem položil tvůrcům otázku, zda je možné, že by Alura byla stále naživu. Na to tvůrci odpověděli ale dost nejasně:

Zatím o tom mluvit nebudeme, důležité je, že stále stojíme o to, aby Alura byla v seriálu. Matka Kary je jednou z mála spojeních Supergirl a Kryptonu, který si Kara tolik nepamatuje. A vždycky se nám líbí, když máme v jedné společné scéně Karu i Aluru. Probírání témat jako je pouto rodiny a zničení planety dodává show patřičné emoce. A jejich vzájemný vztah chceme dále prozkoumávat.

Pokud je Alura naživu, tvůrci by pochopitelně několik měsíců před premiérou třetí řady neprozradili takové tajemství, ale otázce se zcela vyhnuli, i když mohli odpovědět úplně jinak. Kdyby například sebejistě řekli, že Alura je přece dávno mrtvá, nikdo by o tom nepochyboval. Takto nám ale dali naději, že matka Kary se nějakým způsobem dostala z Kryptonu těsně před výbuchem.

Zatím víme, že úspěšně z planety uprchla Kara, Kal-El a Reign. Podařilo se to ještě někomu? A pokud se to povedlo právě Aluře (anebo i jejímu manželovi), tak proč nekontaktovali Karu již dříve? To jsou otázky, které nás jistě budou zajímat, pakliže je Alura stále mezi živými. Nezapomínejme, že jsme v komiksovém světě, ve kterém se hojně setkáváme s různým oživováním všelijakých postav.

Přáli byste si, aby byla Alura naživu?

Diskuze /3

pindajara

Tvůrci by mohli přijít třeba s technologií modrého krystalu, s tím, že by do něj Zor-El vložil DNA svoje i jeho manželky. Takhle to udělali ve Smallville. Bylo by zajímavé to vidět znovu. Když už si supergirl pujčuje herce z předešlých seriálů o Supermanovi, tak by mohli použít i tuhle technologii. Ps. doufám, že se tam bude postava Alury vyskytovat dost často, přeci jen Erica Durance bude má oblíbenkyně.

15.8.2017 | 23:55:15
Xegiie

a proč by ne ?:)

16.8.2017 | 12:51:52
Rubi

Zrovna když jsem si říkala že změna její představitelky nebude tolik vadit když postava nežije. Tak ji snad přivedou zpátky k životu.

18.8.2017 | 17:08:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny