Supergirl O kolik může klesnout sledovanost u druhé řady?

O kolik může klesnout sledovanost u druhé řady?

O kolik může klesnout sledovanost u druhé řady?

Seriál Supergirl měl poměrně slušnou sledovanost na stanici CBS, ale nyní se přesunul na maličkou CW, kde se očekává propad ve sledovanosti. Jak velký propad to může být?


16 0
12.7.2016

Seriál začal raketově a první díl sledovalo přes 12 milionů diváků. Supergirl si dokázala udržet fanoušky i v průběhu řady a přibližně v polovině sezóny byla na nějakých 7–8 milionech diváků, což stále nebyl špatný výkon. Ke konci sezóny seriál trochu klesal, ale nikdy nešel pod hranici 6 milionů diváků.

Nyní se seriál přesunul z CBS na menší CW, která všeobecně dosahuje menší sledovanosti. Pokud budeme brát v úvahu ostatní DC seriály, které se na stanici vysílají, tak průměrná sledovanost Flashe čítá 3,53 milionu diváků, u Arrowa je to 2,49 milionu diváků a Legends of Tomorrow přilákali v průměru k televizním obrazovkám 2,17 milionu diváků.


Pokud budeme mluvit o ratingu, který je pro danou stanici mnohem důležitější, Supergirl dosahovala na CBS průměrného ratingu 2,4. Zde bude pro stanici CW důležité, o kolik klesne rating kvůli přesunutí z jedné stanice na druhou. Nejsledovanějším seriálem na CW je Flash s průměrným ratingem 1,7. Zde je vidět onen rozdíl mezi CBS a maličkou CW.

Jak to bude vypadat příští rok u Supergirl? Asi nikdo nemůže čekat, že všichni diváci, co sledovali seriál na CBS, se automaticky přesunou na CW, a bude se pokračovat v pěkné sledovanosti okolo 6 milionů diváků. Ani se nepředpokládá, že by Supergirl porazila Flashe ve sledovanosti, spíše to bude něco mezi sledovaností Arrowa a Legends of Tomorrow. Svůj tip můžete vyjádřit v anketě.

Jaká bude sledovanost druhé řady?

58%
20%
14%
7%
142 hlasů

Stanice CW po úvodním traileru uvítá u sebe Supergirl i trošku jinak. Ještě před říjnovou premiérou druhé řady odvysílá první řadu. Na stanici CW tak půjde o premiéru seriálu. Tamní diváci si mohou dívku z oceli naladit od 1. srpna. David Harewood na Instagram vložil fotku s úvodní stránkou scénáře k první epizodě druhé řady. Bude se první díl jmenovat jednoduše The Adventure of Supergirl?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Hledáme překladatele

Baví tě seriál Supergirl a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny