Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Překvapení ve finále: Do poslední epizody zamíří hned několik známých tváří z minulých sérií

Překvapení ve finále: Do poslední epizody zamíří hned několik známých tváří z minulých sérií

Tak nakonec to přeci jen nebude suché finále. Na začátku tohoto roku se spekulovalo, že finále Supergirl se bude muset obejít bez starých známých z posledních sérií. Nakonec tomu tak nebude a uvidíme celou řadu známých postav. Tak kdo to tedy bude? Článek obsahuje spoilery.

9 2
5.8.2021

Stanice CW sice nic oficiálního neprozradila, ale fotografové se vydali na natáčení posledního dílu. A spatřili tam Chrise Wooda a Jeremyho Jordana. Oba pánové nebyli natáčecí set pouze navštívit, ale měli na sobě své kostýmy (viz níže na videu), takže se v posledním díle můžete těšit na návrat Mon-Ela a všem oblíbeného Winna Schotta.

(Tak nakonec se ještě setkají. Foto: CW)

Pochopitelně to není vše. I Mehcad Brooks si po Mortal Kombat udělal čas a vrátí se jako James Olsen. Bude velice zajímavé sledovat, jak se bude tvářit na svou sestru Kelly, která převzala jeho úlohu Guardina. I Brooks by se měl objevit v posledním díle, v dílech předcházejícím finále ho spíše nečekejte.

Taktéž se můžeme těšit na Helen Slater, která si zopakuje roli starostlivé matky Kary a Alex. Eliza Danvers, která v posledních řadách moc prostoru nedostávala a spíše se o ní pouze mluvilo, se vrátí v posledních pár dílech. Tvůrci ovšem slibují, že to není vše. Mělo by dojít i na pár známých záporáků, kteří se průběžně budou ukazovat v posledních dílech. Tam ale bohužel nejsme tak informovaní jako u klaďasů.

Jste rádi, že se staří známí vrátí alespoň na závěrečný díl seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

Raiden123

Setkaji? sak v skutocnosti Melisa /Kara/ a Chris /Mon-EL/ziju spolu a maju syna. Tak pre nich je to len taky retro ulet,hrat spolu vo tomto seriali o supergirl,je o tom ako sa zoznamili.

5.8.2021 | 17:22:23
Basim

Dokonce i Argus řeší problém takže tam bude zase John Digle.

28.8.2021 | 8:21:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama