Supergirl Sledovanost: Jak dopadla premiéra třetí řady?

Sledovanost: Jak dopadla premiéra třetí řady?

Sledovanost: Jak dopadla premiéra třetí řady?

Máme za sebou první epizodu třetí řady s názvem Girl of Steel, ve které jsme se dozvěděli, co přesně se událo po událostech druhé řady. Zatím to vypadá, že nejen Kara propadá depresím, ale i fanoušci Supergirl. Sledovanost a rating první epizody není úplně optimistický.


10 2
12.10.2017

Supergirl se po několika měsících vrátila na televizní obrazovky a bohužel nešlo z hlediska sledovanosti a ratingu o kdovíjaký návrat. Minulý rok se průměrná sledovanost druhé řady držela nad dva miliony diváků. Epizoda Girl of Steel se svezla s trendem jarních epizod a čísla se zastavila na 1,870 milionech diváků.

(Maggie Sawyer si ještě v pár epizodách užijeme. Foto: CW)


Jelikož šlo o premiéru nové řady, lze čekat, že klesající trend bude pokračovat. Minulý rok se Supergirl dařilo mnohem lépe. Dlouho avizovaný příchod Supermana do seriálu celkově show pomohl a dokonce první epizoda se vyhoupla přes 3 miliony diváků. Jenže vzpomeňme si minulý rok na silný marketing, který se zaměřoval právě na Clarka Kenta.

Navíc spousta diváků byla zvědavá, jak seriál bude vypadat, když se přestěhoval na stanici CW ze stanice CBS. Rating 0,5 aktuálního dílu je sice ucházející, ale neměli bychom zase propadat takové panice. I s podobnými čísly by mohla být odsouhlasena čtvrtá řada. Po jedné epizodě je těžké dělat závěry. Musíme jen doufat, že ratingy a sledovanost nebudou klesat rychlejším tempem.

Jak se vám líbila úvodní epizoda třetí řady?

Diskuze /6

CoRnDuCK

Za mě byla premiéra celkem dobře vydařená!

12.10.2017 | 18:09:27
MatrosCZ13

OverGirl z crossoveru Crisis on Earth-X https://www.facebook.com/…17564695907/?…

12.10.2017 | 19:52:59
tominotomino

Premiéra byla vydařená. A co se týče té sledovanosti, tak vlastně u celého Arrowverse je vcelku jedno, jaká ta sledovanost je. Tam je obnovování jisté ještě před začátkem všech sérií. A i přes tu nižší sledovanost ostatní CW seriály mívají sledovanost ještě menší (avšak včera překvapila sledovanost Riverdale), takže ruší tyto, a ne komiksovky.

#4 Billy the Kid
webmaster
12.10.2017 | 19:57:57
Billy the Kid

#3 tominotomino: moje slova :)

12.10.2017 | 20:53:23
realm

Mě se první díl líbil. Nemyslím, že by seriál nějak strádal pořád jsou tam dobré postavy třeba Lena. Škoda, že nevrátili Maxe Lorda. Jsem každopádně zvědavý na další díly. :)

13.10.2017 | 7:16:30
Elzamar

Za mě byl první díl bombasticky :-)

13.10.2017 | 10:46:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hledáme nového překladatele

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládal @Tomass2002, ale po zimní pauze se už nebude moci titulkům nadále věnovat. Pokud máte s tvorbou titulků zkušenosti a chtěli byste se na nich podílet, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Stav titulků

Epizoda S03E09: Reign

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Tomass2002 a @Matej773
Korekce: @matrix17
Přečas: @Marcus

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA …1080p.Amazon.WEB-DL.DD+5.1.H.264-QOQ

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Zajímavosti

To opravdu Lena neví, že James je Guardianem?

To opravdu Lena neví, že James je Guardianem?

Lena Luthor je jednou z posledních postav seriálu, která netuší, kdo je Supergirl. I když jí o tom Kara nikdy neřekla, Lena měla několik indícií, aby se dopátrala pravdy. Nyní v epizodě Reign mohla odhalit skrytou identitu Jimmyho, ale i když vše dostala na stříbrném podnose, něco jí opět uniklo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny