Supergirl Sledovanost: Jak dopadla premiéra třetí řady?

Sledovanost: Jak dopadla premiéra třetí řady?

Sledovanost: Jak dopadla premiéra třetí řady?

Máme za sebou první epizodu třetí řady s názvem Girl of Steel, ve které jsme se dozvěděli, co přesně se událo po událostech druhé řady. Zatím to vypadá, že nejen Kara propadá depresím, ale i fanoušci Supergirl. Sledovanost a rating první epizody není úplně optimistický.


10 2
12.10.2017

Supergirl se po několika měsících vrátila na televizní obrazovky a bohužel nešlo z hlediska sledovanosti a ratingu o kdovíjaký návrat. Minulý rok se průměrná sledovanost druhé řady držela nad dva miliony diváků. Epizoda Girl of Steel se svezla s trendem jarních epizod a čísla se zastavila na 1,870 milionech diváků.

(Maggie Sawyer si ještě v pár epizodách užijeme. Foto: CW)


Jelikož šlo o premiéru nové řady, lze čekat, že klesající trend bude pokračovat. Minulý rok se Supergirl dařilo mnohem lépe. Dlouho avizovaný příchod Supermana do seriálu celkově show pomohl a dokonce první epizoda se vyhoupla přes 3 miliony diváků. Jenže vzpomeňme si minulý rok na silný marketing, který se zaměřoval právě na Clarka Kenta.

Navíc spousta diváků byla zvědavá, jak seriál bude vypadat, když se přestěhoval na stanici CW ze stanice CBS. Rating 0,5 aktuálního dílu je sice ucházející, ale neměli bychom zase propadat takové panice. I s podobnými čísly by mohla být odsouhlasena čtvrtá řada. Po jedné epizodě je těžké dělat závěry. Musíme jen doufat, že ratingy a sledovanost nebudou klesat rychlejším tempem.

Jak se vám líbila úvodní epizoda třetí řady?

Diskuze /6

CoRnDuCK

Za mě byla premiéra celkem dobře vydařená!

12.10.2017 | 18:09:27
MatrosCZ13

OverGirl z crossoveru Crisis on Earth-X https://www.facebook.com/…17564695907/?…

12.10.2017 | 19:52:59
tominotomino

Premiéra byla vydařená. A co se týče té sledovanosti, tak vlastně u celého Arrowverse je vcelku jedno, jaká ta sledovanost je. Tam je obnovování jisté ještě před začátkem všech sérií. A i přes tu nižší sledovanost ostatní CW seriály mívají sledovanost ještě menší (avšak včera překvapila sledovanost Riverdale), takže ruší tyto, a ne komiksovky.

#4 Billy the Kid
webmaster
12.10.2017 | 19:57:57
Billy the Kid

#3 tominotomino: moje slova :)

12.10.2017 | 20:53:23
realm

Mě se první díl líbil. Nemyslím, že by seriál nějak strádal pořád jsou tam dobré postavy třeba Lena. Škoda, že nevrátili Maxe Lorda. Jsem každopádně zvědavý na další díly. :)

13.10.2017 | 7:16:30
Elzamar

Za mě byl první díl bombasticky :-)

13.10.2017 | 10:46:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hledáme nového překladatele

Aktuálně titulky pro třetí řadu seriálu Supergirl překládal @Tomass2002 a následně @FValek, ale po pauze se už nebude moci k titulkům vrátit ani jeden. Pokud máte s tvorbou titulků zkušenosti a chtěli byste se na nich podílet, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Aktualizace postav

V průběhu celé třetí sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Katie McGrath si nepřeje, aby byla Lena zlá

Katie McGrath si nepřeje, aby byla Lena zlá

Od své premiéry ve druhé řadě si Lena Luthor vydobyla u fanoušků obdiv a rychle se stala jednou z nejoblíbenějších postav seriálu. Tvůrci s ní možná kdysi měli zcela jiné plány, které by nyní šly těžko aplikovat. Katie McGrath si myslí, že přerod Leny v padoucha by nebyl na místě.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny