Supergirl V epizodě Supergirl Lives si zahraje Harley Quinn

V epizodě Supergirl Lives si zahraje Harley Quinn

V epizodě Supergirl Lives si zahraje Harley Quinn

Kevin Smith aktuálně natáčí epizodu Supergirl Lives a neustále fanouškům servíruje jednu fotku za druhou z placu a informuje je, co se aktuálně děje na natáčení. Kevin se také zmínil, jak vůbec přišel k natáčení Supergirl. V podzimním finále si také zahraje Harley Quinn.


16 0
6.11.2016

Kevin Smith režíruje podzimní finále seriálu a jeho epizoda dostala název Supergirl Lives, která odkazuje na slavný komiks Supermana, který se jednoduše jmenuje Superman Lives. Kevin aktuálně tuto epizodu natáčí a neustále se na svém facebooku chlubí, co se aktuálně děje na place. Níže se můžete podívat na jednu z posledních fotek.

Kevin je neustále pozitivní člověk, takže se nemůžete divit, že pěje samou chválu, co právě dělá, co natáčí, jak dobrý je scénář a podobně. Je to zkrátka správný geek. Kevin si na place pochvaloval Melissu BenoistChyler Leigh, kteří jsou Kevinovými nejoblíbenějšími sestrami v seriálovém světě vůbec.


This is what your face always looks like while working on @supergirlcw! I spent yesterday shooting with @melissabenoist & @chy_leigh as my favorite siblings on TV, the Danvers sisters. I love all the flying and punching of villains on #Supergirl… but I tune in for portrayals of sibling revelry so sincere and supportive that it really makes me feel like I missed out on something in life by not being a girl with a sister. As a huge fan of the show, seeing that dynamic on display both on & off camera yesterday was like drinking insanely good hot cocoa that warms your insides and fills you with joy. And on top of that? Yesterday was my first day shooting the Super suit! It is as glorious in real life as it looks on the show (and the cape is heavy – not just metaphorically speaking but also simply weight-wise). Me-Me and Chy-Chy brought the major feels when we were rolling but between takes they're both legit funny. It's cool watching them go from goofing around before „Action“ is called to delivering dire dialogue about impending universal doom. Nice, nice kids. The whole damn crew is fulla nice, talented kids. We shot nearly eight pages yesterday but managed to wrap 40 minutes early. Tonight is Shoot Day 3 of 9– which includes watching the amazing FX and stunt folks on this show flip a speeding car! Up, up and away… #KevinSmith #melissabenoist #chylerleigh #nationalcity #vancouver #supergirlseason2

A photo posted by Kevin Smith (@thatkevinsmith) on <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–10–28T19:24:59+0­0:00“>Oct 28, 2016 at 12:24pm PDT</time>

V epizodě si zahraje i dcera Kevina Smithe, která se jmenuje Harley Quinn Smith. Ano, čtete správně. Kevin je známý svou láskou ke komiksům vydavatelství DC. Tak proč nepojmenovat svou dceru po jedné z ikonických záporaček z Batmanova světa? Harley Quinn v poslední době zná úplně každý, především díky Margot Robbie, která tuto postavu ztvárnila v Suicide Squad.

Harley Quinn Smith přesto nyní nemá lehkou situaci. Na sociálních sítích jí fanoušci seriálu píšou komentáře, že je v seriálu jen díky svému otci. To, že má tato sedmnáctiletá herečka talent, může ovšem dokázat v epizodě Supergirl Lives. Kevin Smith byl také jeden z mála lidí, který si na konci minulé série správně tipl, že v záchranném modulu bude Mon-El:

Byl jsem takhle na schůzce s Andrewem Kreisbergem a ptám se ho, kdo byl na konci první řady v záchranném modulu. A Andrew na mě: kdo myslíš? Hned jsem věděl, že je to test. Tak jsem se ho zeptal, zda můžou použít postavy z Green Lanterna. Může to být Sodam Yat? A pak jsem jen dodal, že pokud si to chtěli udělat tvůrci jednoduchý, tak tam bude Mon-El. A Andrew na to odpověděl, že jsem to správně uhodl a přesně kvůli tomuto důvodu si mě najali, protože mám přehled o komiksovém svě­tě.

Co myslíte, že se stane v epizodě Supergirl Lives? A když už jsme u toho, byli byste rádi, kdyby se v seriálu objevila postava Harley Quinn?

Diskuze /5

Kafka Tamura

„Harley Quinn Smith“ :D Dobře Kevin.

6.11.2016 | 16:18:52
Stardos

A já že tam bude Harley…

6.11.2016 | 16:28:50
levopotak

A kdo není někde z protekce nebo po známosti. Lidi co to píší jsou stejně v tatíčkově firmě a čekají až ji převezmou, ale to jim už nepříjde… Jde jen o posr*** žárlivost mezi lidmi, kdyby měli příležitosti tak to udělají taky a příležitosti mění většinou lidi v nemorální zrůdy.

#4 Stardos
6.11.2016 | 17:49:57
Stardos

#3 levopotak: A hlavně, musí někde začít, většina obvykle začíná díky nějaké známosti

#5 Billy the Kid
6.11.2016 | 18:19:30
Billy the Kid

#4 Stardos: a nebo u porno časaku ( schwarzenegger, chan :) )

6.11.2016 | 18:50:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Hledáme překladatele

Baví tě seriál Supergirl a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny