The Mandalorian
93/100 - 195×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Doktor Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Epizody - Sezóna 3

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Moffa Gideona si v nové řadě užijeme dosyta, čeká nás jeho vzestup z popela

Moffa Gideona si v nové řadě užijeme dosyta, čeká nás jeho vzestup z popela

Jste fanoušci Gideona a myslíte si, že po druhé řadě už na tuto postavu nezbude místo? Tak se mýlíte. Seriál se stále bude věnovat tomuto padouchovi a dokonce si pro nás Jon Favreau připravil zajímavou příběhovou archu, která celou postavu ještě více prohloubí. Těšíte se?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Tři největší zajímavosti z posledního traileru na třetí řadu Mandaloriana

Tři největší zajímavosti z posledního traileru na třetí řadu Mandaloriana

Máme za sebou další trailer k třetí řadě Mandaloriana. Nová ukázka samozřejmě obsahovala spoustu nových záběrů. My se dnes podíváme na tři (pro nás) nejdůležitější scény, které se buď vrací k věcem minulým, nebo naopak hezky odkazují na jiné filmy a seriály v našem světě.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama