The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Epizody - Sezóna 3

 • S03E01: Chapter 17: The Apostate

  S03E01: Chapter 17: The Apostate

  Din Djarin se opět vydává za Zbrojařkou, které oznamuje, že našel způsob jak se vykoupit a stát se opět Mandalorianem. V mezičase se vydává společně s Grogu na Nevarro, které prošlo řádnou změnou. V neposlední řadě Din narazí i na Bo-Katan, jenž zůstala úplně sama.

  1.3.2023
  36 minut
 • S03E02: Chapter 18: The Mines of Mandalore

  S03E02: Chapter 18: The Mines of Mandalore

  Din Djarin se nejprve vydává na Tatooine, kde si obstará astodroida, který by mohl určit, zda je povrch Mandaloru dýchatelný. Když se ovšem vydá na planetu, čelí tam nečekanému nebezpečí. Grogu okamžitě letí pro nejbližší pomoc. Djarin se chce stále dostat k Živým vodám.

  8.3.2023
  43 minut
 • S03E03: Chapter 19: The Convert

  S03E03: Chapter 19: The Convert

  Din a Bo-Katan jsou oba očištěni v Živé vodě a obecně tak jsou opět součástí Kréda. My se ovšem podíváme na planetu Coruscant, kde potkáváme doktora Penna Pershinga, který se aktuálně přidal k Nové Republice a je zapojen do převýchovného programu. Pershing poznává neduhy Nové Republiky.

  15.3.2023
  57 minut
 • S03E04: Chapter 20: The Foundling

  S03E04: Chapter 20: The Foundling

  Grogu je podroben mandalorianskému výcviku a tradicím. V průběhu času si začíná vzpomínat, co přesně se stalo během Rozkazu 66, když prchal z Chrámu Jediů. Bo-Katan Kryze podnikává záchrannou akci, čímž jasně dokazuje své vůdcovské schopnosti a přínos pro Krédo.

  22.3.2023
  31 minut
 • S03E05: Chapter 21: The Pirate

  S03E05: Chapter 21: The Pirate

  Greef Karga a celé Nevarro čelí rozsáhlému útoku piráta Goriana Sharda. Karga požádá o pomoc Novou Republiku, jenže ta v tuto chvíli systém vnímá jako nezávislý a pomoc nevysílá. Úkolu se tak chytnou Mandaloriani. Dochází k velkému průlomu tradic z pozice Zbrojířky.

  29.3.2023
  42 minut
 • S03E06: Chapter 22: Guns for Hire

  S03E06: Chapter 22: Guns for Hire

  Din a Bo-Katan se vydávají na planetu Plazir-15, kde by se měla nacházet mandalorianská jednotka vedená Axem Wovesem. Jenže aby se k ní dostali, musí splnit vedlejší úkol s droidy. Mando a Kryze se tak dostávají k vyšetřování záhadného případu, který vede až k uctívateli separatistů.

  5.4.2023
  45 minut
 • S03E07: Chapter 23: The Spies

  S03E07: Chapter 23: The Spies

  Elia Kane kontaktuje moffa Gideona a informuje ho o situaci na Nevarru. Gideon se mezitím snaží získat nové prostředky u Stínové rady Impéria, která se pokouší vzdorovat Nové Republice. Mandaloriani se vrací na Nevarro a vymýšlí plán jak opět ovládnout planetu Mandalore.

  12.4.2023
  51 minut
 • S03E08: Chapter 24: The Return

  S03E08: Chapter 24: The Return

  Din Djarin si uvědomuje, že Gideon nepřestane, dokud ho někdo nezastaví. Rozhodne se s ním tedy vypořádat jednou provždy, ale Gideon má za sebou pretoriánské gardisty. Bo-Katan vede útok na Mandalore, jenž se snaží osvobodit. Válka o zdánlivě prázdnou planetu začíná.

  19.4.2023
  39 minut

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama