The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S02E06: Chapter 14: The Tragedy

S02E06: Chapter 14: The Tragedy

Djarin s Grogu doráží na Tython, ale bohužel problémy přicházejí. Na scénu se vrací dávno zapomenutý námezdní lovec s mrtvým nepřítelem. Zatímco se všichni snaží uhasit vzájemný konflikt, na planetu se vydá i Gideon se svým Dark Troopery, kteří náramně využijí dané situace.

cz sk
4.12.2020
32 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
rezzba

Z rakety vyběhne 10 trooperů,ale povraždí jich tak 30 a jsou blbější jak AI ve 20 let staré hře. Ale jinak je to prostě dobrý.

6.3.2021 | 22:21:11
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu ja Grogu byl na tom kameni nic nedělal a najednou jak dorazila Fennec a Imperium tak už byl pohlceny a nemělo chybu jak je vyřidili a to s tim balvanem byl fakt perfektni napad a jsem zvědav na společnou spolupraci jinak Dark Troopeři byli perfektni jak Grogua vzali bez boje.

redaktor
15.1.2021 | 16:30:08
risker

„Tohle je kámen vidění, tak vidíš něco?"

13.1.2021 | 1:48:58
massx

První epizoda z téhle série, která se mi tolik nelíbila. Vypadalo to jako béčkovej akčňák, kde Fat Bob s kamarádkou drtí stormtroopery po desítkách, protože ti se chovají ještě hloupěji než npcéčka z Call of duty. A to že Bob na začátku vyhrožuje zastřelením dítěte, aby na konci slíbil nasazení života k jeho záchraně taky moc nedává smysl.

7.12.2020 | 21:43:56
Nick66

Nejlepší !! Ani jeden díl nezklamal !!

7.12.2020 | 20:39:31
JFK031

Za ten jetpack a hloupý stormtroopery.

7.12.2020 | 11:25:12
Darkcelot

Já jsem naprosto spokojený. :)

7.12.2020 | 1:07:22
Jowany

Trochu jsem nepochopil, proč si nenasadil zpět svůj jetpack když viděl co se blížilo, měl ho hned u sebe a to nasazení není tak složité jak jsme již viděli a nahoře by byl rychleji než běžet…

6.12.2020 | 18:14:27
Davedy

Povedená epizoda, která která sází svůj efekt na návrat našeho starého lovce odměn. Konec konců, Boba Fett byl do jisté míry očekáván už v první sezóně, teď jsme se ho dočkali a dost možná i v roli parťáka hlavní postavy do další série, pokud si teda Din nenajde náhradu za R. Crest a poletí si opět solo. Trošku zkalamaní z Tythonu, kde bych čekal v mlze zahalenou planetu s tajuplnými ruiny Jedi Temple. Atmosféra připomíná trochu Rebels. Hlavní hrdinové obklopeni palbou neschopných stormtrooperů co nic netrefí je klasika, ale už to taky budí dojem, že se vytrácí „strach” a „síla” Impéria. Epizoda nezklamala, ale také bych čekal něco velkolepějšího. Nebýt Boby tak nevim, nevim. I tak mi přišel trochu při těle. Hádám, že prcka někdo pocítil skrze sílu a na konci se ukáže. 7/10

6.12.2020 | 14:35:03
dvl

Pár logických failov v chovaní postáv. Boba Fett je na druhej strane poriadny badass.

6.12.2020 | 11:44:08

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama