The Mandalorian S02E07: Chapter 15: The Believer

S02E07: Chapter 15: The Believer

S02E07: Chapter 15: The Believer

Aby Din Djarin našel Gideonův křižník, musí najít někoho, kdo kdysi pro Impérium pracoval – Migse Mayfelda. Toho zachraňuje z vězeňského táboru Republiky a následně se s ním vydává na planetu Morak, kde se společně pokusí lokalizovat křižník. Din odhalí více, než chtěl.

cz sk
11.12.2020
37 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
rezzba

Parádní oddechovka. Ale jako jezdí konvoj s cennou surovinou a i když má Impérium stíhačky a vojáky tak konvoj nikdo nehlídá divný a Troopeři holt musí být dementi neustále. Dobrovolně nabíhají do střel.

8.3.2021 | 21:53:56
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Din spojil s Mayfeldem a to jak se dostali dovnitř objektu tak ta improvizace byla fakt skvěla napřiklad nečekal jsem že Din poruši pravidlo a sunda si masku a taky Mayfeld neměl chybu jak odpravil veliciho dustojnika přimo všem na očich a to jak odpalil tu budovu tak to nemělo chybu a jseště jak ho Din nechal jit to jsem trochu očekaval.

15.1.2021 | 17:07:00
risker

„Víte chlapci, každý si myslí, že chce svobodu, ale to, co opravdu chtějí, je řád."

13.1.2021 | 1:49:15
fanta2pomeranc

A jak to, že byl Mando v záznamech? V příští sérii se dozvíme, že býval stormtrooper? Fakt mě tenhle moment zarazil… Jinak super, Bill Burr byl super rozvíření situace na scéně.

11.1.2021 | 21:40:35
Blackhand47XD

Bill tuhle epizodu neskutečně táhne.

webmaster, grafik
10.1.2021 | 10:01:31
RagnarokCzD

Hrozně se mi to líbilo … jednoznačně zaslouženejch 100%, ale!

  • Jednak mi dost přijde, že postava toho trestance se změnila o 180°. -_-
  • Jednak mě trochu štvou nelogičnosti, jak v ději, tak v přemejšlení postav. :-/
  • A jednak mi přijde že se z toho dalo dostat i víc.

Ale jak říkám, 100% a zaslouženě, bo se se bavil od první do poslední vteřiny.

9.1.2021 | 15:51:28
tom99

Rozhodně kladně hodnotím postavu Billa Burra, která najednou dostala úplně jiný podtext a hloubku. Nicméně oproti první řadě tvůrci s charakterem pěkně zatočili. V první sezóně se Mayfeld choval úplně jinak, ale budiž. Kladně hodnotím i novou planetu, útok pirátů, sundání helmy pro někoho, na kom vám záleží, a samozřejmě ukázku, že i v Impériu jsou dobří lidi. Uvítání konvoje bylo nádherné. Přesto nedávám plný počet. Často se nadává na sequelové díly, že jsou nelogické. Tady to ovšem není jinak. Opravdu je úplně normální, že existuje jen jeden terminál, ke kterému může přijít kdokoliv, a on mu řekne polohu lodi jednoho z nejvíce postavených lidí v Impériu? A není nutné ani, aby to byl alespoň stormtrooper či jiný imperiální důstojník, ale informace to vydá komukoliv, kdo není hledaný?

webmaster, grafik
9.1.2021 | 13:04:22
mirako

Dávám 9/10, tenhle díl se mi líbil skoro nejvíc z celé druhé série (s02e01 pořád vede). Plně souhlasím s hodnocením @tom99 . Ta logika terminálu mě taky zarazila. :)

9.1.2021 | 12:16:46
captain

Opět TOP epizoda, není co dodat. Tento seriál ze světa SW se prostě povedl. Mando a spol. best!

9.1.2021 | 12:13:59
Milano33

Mali sme možnosť preskúmať otázky, či už morálky, etiky, ale aj viery. A Mando bol pre záchranu Grogua dokonca ochotný si dať dole masku. Pedro Pascal je skrátka úžasný!

9.1.2021 | 10:22:03
1

The Mandalorian
93/100 - 172×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Doktor Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Stav překladu

Epizoda S00E10: Disney Gallery: Making of the Season 2 Finale

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců