The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Mandalorian & Grogu vlétnou do kin v květnu 2026

Mandalorian & Grogu vlétnou do kin v květnu 2026

Společnost Disney dala dohromady plán natáčení a je si jím naprosto jistá, tudíž může jít ven s oficiálním oznámením. Celovečerního filmu Mandalorian & Grogu se tak dočkáme v květnu 2026, přitom natáčení by mělo začít už za tři měsíce. Vyrazíte na film do kina?

17 1
6.4.2024

Spekulovalo se o tom, nyní to víme jistě. Studio Disney potvrdilo, že očekávaný film Mandalorian & Grogu bude mít premiéru v kinech 22. května 2026. Stále se počítá s tím, že natáčení by mělo začít na začátku léta a pokračovat až do září. Bohužel stále nevíme status čtvrté řady Mandaloriana. Netušíme, zda celovečerní film teď seriál plně nahrazuje nebo si jednoduše dává show na nějakou dobu pauzu.

(Mandalorian & Grogu vlétnou do kin v květnu 2026. Foto: Disney+)

Zajímavé je to, že natáčení tohoto filmu bude probíhat ve stejný čas jako natáčení Fantastické čtyřky. Všem už je asi jasné, že herec Pedro Pascal bude na place Fantastické čtyřky, ale většina fanoušků se přes tento opakovaný jev již přenesla. O příběhu toho víme pramálo a zřejmě tomu nebude jinak i v následujících měsících.

Podle posledních informací se bude natáčet převážně v interiérech jako seriál, tudíž fotografií z natáčení bude minimum. Maximálně se můžeme spolehnout na nějakého neposlušného zaměstnance společnosti Disney či schopného leakera, který se k informacím nějak dostane. Natáčení by mělo trvat jen čtyři měsíce. Na natočení celovečerního filmu je to dost, ale trochu nám to bere vítr z plachet, že by Jon Favreau během těchto měsíců stihl i čtvrtou řadu.

Dočkáme se někdy pokračování seriálu, nebo film v tichosti celou show zrušil a nahradil?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

Raiden123

Niekto hovoril,ze toto info i trailer su falosne,ale kto sa ma v tom vyznat… na internete je coraz viac falosnych sprav,ze je tazke rozlisit co je pravdive…

6.4.2024 | 11:14:26
Cr4zyFl4mes

ne

7.4.2024 | 8:10:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama