The Mandalorian
93/100 - 187×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Doktor Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Mandalorian v seriálu The Book of Boba Fett? Spekulovalo se, nyní jsme tomu blíž a blíž

Mandalorian v seriálu The Book of Boba Fett? Spekulovalo se, nyní jsme tomu blíž a blíž

Na velké cross-overy jsme doposud zvyklí z MCU filmů a seriálů, ale ani Star Wars se nenechají zahanbit. Již před premiérou seriálu s Bobou Fettem se spekulovalo, zda se Din Djarin nestaví alespoň na jednu epizodu. A teď tento plamínek naděje hoří víc a víc. Dočkáme se Manda?

20 0
20.1.2022

V posledních měsících se na internetu hojně spekulovalo, zda se populární námezdní lovec Din Djarin staví i u svého seriálového bratříčka The Book of Boba Fett. Temuera Morrison dostal tuto a jiné obdobné otázky hned v poslední době několikrát, pochopitelně nikdy nemohl nic víc prozradit než pár zdvořilostních slov, že by bylo fajn, kdyby se Mando v jeho seriálu objevil.

Reportérům, kteří se pravidelně pohybují blízko natáčení a kteří taktéž mají kontakty uvnitř studia Lucasfilm, se tentokrát nepodařilo nic zajímavého vyslídit. Před premiérou seriálu jsme byli tak pouze u holých spekulací, nicméně plamínek naděje stále hoří. Pokud jste viděli poslední epizodu Boby s názvem The Gathering Storm, tak jistě víte, že Fett se chystá do války s nebezpečnými Pyky, kteří si nárokují bývalé Jabbovo území. Truhla Jabby Hutta je stále plná blýskavých kreditů, takže si bývalý námezdní lovec může dovolit zaplatit své služebně mladší kolegy.


(Mando a Boba opět spolu? Snad příští týden. Foto: Disney+)

A jelikož je Boba Fett již pět let mimo branži a zřejmě nebude volat staré známé, které bychom chtěli vidět (Bossk a jiní), tak se nejspíše ozve našemu Dinu Djarinovi, kterého má v živé paměti. Nebylo to přímo řečeno v dané epizodě, ale v závěrečné pasáži scény mezi Bobou a Fennec zahraje úryvek Mandovy skladby od Ludwiga Göranssona.

Když odkaz, tak už pořádný. Teď už to musí vyjít. Pakliže nám tvůrci nepředstaví zcela nové (a neznámé) námezdní lovce, neopráší nějaké oblíbence z Legends či nevytáhnou bandu vězňů z epizody The Prisoner, tak tu není kromě Manda již nikdo jiný. Sice nevíme, jak jeden námezdní lovec pomůže porazit celý Syndikát Pykeů, ale necháme se překvapit. Velký cross-over ze světa Star Wars nás čeká již příští týden.

Chcete, aby se Mandalorian objevil v seriálu The Book of Boba Fett?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /7

-Skinner-

Bolo by skvelé ak by sa objavili aj ďalší nájomní lovci. Bossk, Cad Bane alebo Dengar.

20.1.2022 | 17:17:25
Harper66

Je to logický, že by se tam objevil Mando ale taky by to chtělo původní námezní lovce, kteří taky nedostaly moc prostoru v původní trilogii, bylo by super je znovu vidět.

20.1.2022 | 17:19:46
dovahkiin

Ahhh chtěl bych aby se tam dostal Durge

20.1.2022 | 19:17:51
Lex Luthor

Bylo by fajn kdyby Boba svolal starou partu z Clone Wars vzpomínáte na epizodu Bounty Bossk, Higsinger, Lats Razi, Dengar, Ventress je nejspíš nereálná protože by měla být už po smrti nebo neznámo kde bylo by super kdyby se tahle partička lovců znovu sešla spolu s Mandem a Boba je vedl do boje proti Pykeům.

20.1.2022 | 20:16:16
RagnarokCzD

Jako určitě by byli super všichni… až na Boska. xD Z toho by Bobův nový chlupatý kamarád asi radost neměl. xD

22.1.2022 | 2:46:55
L0newolf

Přesně to jsem si říkal, když jsem slyšel ten kousek Mandovy skladby na konci :-D

22.1.2022 | 7:40:42
Punisher bude trestať

Je to jasne a bol aj v traileri, len hlupak by si myslel opak.

23.1.2022 | 17:54:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S00E10: Disney Gallery: Making of the Season 2 Finale

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama