The Mandalorian
93/100 - 200×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Fennec Shand

Fennec Shand

Nájemný vrah, který se po vypsání velké odměny na její hlavu schovává v pouštích na Tatooinu.

Sezóny 2
2019 - 2020

Fennec Shand je uznávaná vražedkyně, která pracovala pro několik zločineckých syndikátů. Když Nová Republika dopadla většinu jejích zaměstnavatelů, ukryla se Shand na Tatooinu. Následně na ni byla vypsána docela tučná odměna, po které zatoužil Din Djarin a začínající námezdní lovec Toro Calican. Společnými silami také Shand dopadnou.

Fennec se ovšem pokusí zachránit svůj vlastní krk tím, že bude přetahovat Calicana na svou stranu. To se jí ovšem krutě vymstí a skončí s prostřeleným hrudníkem. K jejímu zdánlivě mrtvému tělu ovšem přichází zahalená postava, ze které se následně vyklube dávno ztracený námezdní lovec Boba Fett. Ten dá Fennec do kupy, čímž se stane jeho dlužníkem. Bobův cíl je jasný – získat zpět svou ztracenou zbroj, kterou aktuálně vlastní Din Djarin.


Boba Fett a Fennec Shand se vydají na planetu Tython, kde Djarina konfrontují. Už když to vypadá, že se obě strany dohodnou na předání zbroje, na planetu dorazí i padlé Impérium. Boba a Fennec spojí s Djarinem síly, ale i když většinu stormtrooperů zdolají, Grogu je unesen. Boba a Fennec Djarinovi slíbí, že mu ho pomohou získat zpátky. Djarin následně dává dohromady partu lidí, kteří se s ním vydají proti Gideonovi.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Agentka May našla novou profesi pro ni zas tak novou ne

3.3.2021 | 14:15:04
Kothy

symposka

8.12.2020 | 23:44:09
zabijakptak

Na 57 docela kost :D

7.12.2020 | 20:47:37
Kubaskou

Taktéž mám problém spíš s herečkou, která mě štvala už v Agentech. Postava jinak zatím průměr.

7.12.2020 | 17:53:25
Blackhand47XD

Ming-Na Wen hraje opět stejnou postavu jako ve S.H.I.E.L.D.u a je to celkem nuda.

webmaster, grafik
7.12.2020 | 7:42:21
tom99

Ještě si chvilku počkám, abych si na ni udělal názor. Jako postava mi nevadí, s herečkou mám ale o dost větší problém…

webmaster, grafik
6.12.2020 | 22:58:23

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Po čem prahne Bo-Katan Kryze?

Po čem prahne Bo-Katan Kryze?

Bo-Katan Kryze je aktuálně nejvýraznější ženskou postavou v celém seriálu. A je důležitá pro budoucí děj. Jedna z mála ví o tajemství, který se skrývá v dolech Mandaloru, o čemž se rozhodla s nikým nemluvit. Jaký kalkul se ovšem za tím skrývá a kdy oné výhody Kryze využije?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Tvůrci vrátili do hry herce z Epizody I, který čelil snad největšímu posměchu

Tvůrci vrátili do hry herce z Epizody I, který čelil snad největšímu posměchu

Dítě si začalo vybavovat své staré vzpomínky a konečně se dozvídáme, jak Grogu uprchl z Chrámu Jediů. Samozřejmě na to nebyl sám, ale málokdo by si vsadil právě na tuto postavu, která dopravila Dítě do bezpečí. Co říkáte na návrat herce, který byl fanoušky dlouhá léta šikanován?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama