The Mandalorian Nominace na Emmy, tajemství temného meče, konec kariéry a další novinky ze světa Star Wars

Nominace na Emmy, tajemství temného meče, konec kariéry a další novinky ze světa Star Wars

Nominace na Emmy, tajemství temného meče, konec kariéry a další novinky ze světa Star Wars

Není se moc čemu divit. Studio Disney si konečně mohlo oddychnout, když se na něj nesesypala velká kritika, jako tomu bylo v posledních letech u celovečerních Star Wars filmů. Seriál The Mandalorian sklidil úspěch a zdá se, že studio si nyní jde pro vysloužené ovoce.

11 0
1.8.2020

Seriál The Mandalorian získal neuvěřitelných patnáct nominací na cenu Emmy včetně možná té nejdůležitější – nejlepší dramatický seriál. Pokud bychom to měli nějak sesumarizovat, seriál si vysloužil nominaci za nejlepší dramatický seriál, nejlepší herecký výkon v práci s hlasem (Taika Waititi), nejlepší kostýmy, nejlepší kamera, nejlepší make-up, nejlepší soundtrack, nejlepší herec ve vedlejší roli (Giancarlo Esposito), nejlepší vizuální efekty a další nominace.

Pro seriál je to rozhodně úspěch, tak doufejme, že The Mandalorian nějakou cenu ukořistí. S takovou náloží nominací je to více než pravděpodobné. Nedávno se ke svému herectví vyjádřil i Werner Herzog, který v první řadě ztvárnil imperiálního Klienta. Ten má za sebou již bohatou hereckou kariéru a vidět byl i v posledních letech, i když už mu je neuvěřitelných sedmasedmdesát let.


(Ve druhé řadě se má navíc objevit spousta známých postav. Foto: Disney)

Herzog prohlásil, že si nyní dá pauzu, protože toho v poslední době natočil opravdu hodně, chce se na materiál sám podívat a posléze se věnovat jiným věcem. Návrat k herectví je ale stále pravděpodobný, jenom to nebude v blízké době. Herzog ještě fanouškům připomněl, že Jon Favreau si ho do seriálu vybral, protože věřil, že ztvární skvělého záporáka.

V nedávném rozhovoru se Giancarlo Esposito opět vyjádřil ke svému Gideonovi. Údajně jsou jeho motivy vidět, když se mu hluboce podíváte do očí. Esposito to přirovnával k samotnému císaři Palpatinovi, který sice všemi manipuloval, ale jeho oči jasně prozrazovaly, co nejvyšší kancléř ve skutečnosti chce. Něco podobného máme nacvičovat i u Gideona, který se opravdu zajímá o pořádek v galaxii, který zkrátka po občanské válce není.

Esposito znovu avizoval, že se více dozvíme o tzv. Darksaberu. I když jeho historie byla již pěkně vysvětlena v animovaném seriálu Star Wars: Rebels, tak Giancarlo Esposito přiznal, že se o této elegantní zbrani dovíme více. Hraje prý ve druhé řadě důležitou roli. Pokud si chcete o meči přečíst něco více, zamiřte do našich starších článků, kde jsme se této tématice hojně věnovali.

Už pomalu odpočíváte dny do začátku druhé řady?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)

Diskuze /5

the Grand Inquisitor

Nominaci za nejlepší soundtrack si za mne nezaslouží

#2 Levascue #3 -Skinner-
1.8.2020 | 19:56:30
Levascue

#1 the Grand Inquisitor: Těch nezasloužených nominací tam bude více(nejl. dramatický seriál, nejl herec ve vedlejší roli, apod.)

1.8.2020 | 20:38:10
-Skinner-

#1 the Grand Inquisitor: Práveže tam má víťazstvo skoro isté. Ludwig Göransson zložil neskutočný soundtrack.

#4 WolverineCzE #5 tom99
1.8.2020 | 20:56:54
WolverineCzE

#3 -Skinner-: jeden ze soundtracků co si člověk zapamatuje

1.8.2020 | 22:04:38
tom99

#3 -Skinner-: Soundtrack je dobrý, hudba zapamatovatelná a nevšední, nicméně je jí „málo“. Seriál měl spoustu naprosto hluchých míst, kdy docela hodně scén bylo o tom, jak se dva baví a „vzádu“ je ticho a žádná hudba na pozadí… Takže já mám dost smíšené pocity. Jasně, Favreau řekl, že nechce používat známé motivy, protože by to podle něj bylo moc snadné, jak se dostat k fanouškům. Nicméně ke Star Wars to patří. Já si dokážu představit Force Theme, jak hraje, když Baby Yoda používá Sílu a vůbec mi to nevadilo…

webmaster
2.8.2020 | 9:08:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců