Supergirl
73/100 - 130×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S03E23: Battles Lost and Won

S03E23: Battles Lost and Won

Selena a Reign spustily svůj finální plán a chtějí přetvořit Zemi na Krypton. Kara, Mon-El, Alex a J'onn tomu chtějí zabránit, ale neví, zda jim na to stačí síly. Proto se k nim přidává i J'onnův otec a Legie superhrdinů. Supergirl se staví před fakt, že bude muset Reign zabít.

cz sk
18.6.2018
1 780 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dannymoro58

Nééé, Winn musí zůstat, měl ty nejlepší vtipy a Brainy je sice chytrej, ale otravnej a Winn prostě zlatíčko! Ta Lena je úžasná. Žeru jí. :D Ale zas mě mrzí, že Mon-El zas musí do budoucna. Jsem opravdu jediný člověk, který čekal Karamel reunion? A na konci, to se Kara jako naklanovala? Jako Savitar z seriálu Flashe? :D Budou mi chybět ty nejlepší postavy, které odcházejí. :/

redaktor
24.6.2018 | 19:23:48
Jiri007

Dobré finále, jsem rád že se vratila Imra, docela mi schazela a Brainy taky, odchod Jonn'ova otce a Winna mě mrzí, protože scény s Winnem a Brainym jsou fakt vtipne, i odchod Mon-Ela mě mrzí, měl spíš odejít James, jsem rád že Lena si nechala vzorek na „testovaní“, jsem zvědav jak se to projeví v další sérii , a jsem rád že Sam přežila mam ji rád, a ta zavěrečná scéna byla fakt zajimavá.

24.6.2018 | 19:13:00
Kothy

Nic moc finale…

23.6.2018 | 23:42:11
arthurcz

Vlastně dobrý, škoda, že tam těch ukecanejch momentů bylo tolik, jinak spokojenost, Winna samozřejmě velká škoda, měli tam poslat Olsena…

23.6.2018 | 20:09:36
*AmPw*

veľmi dobrá séria, podľa mňa najlepšia zatiaľ, koniec dobrý, škoda že sa s Mon-Elom neobjímla Kara.. winn mi bude chýbať, ako náhrada príde Brainy, uvidíme ako to bude, ale určite si ho zamilujem… Odchod Johna ako riaditeľa DEO bol pre mňa šok… snáď povýšenie Alex ju dovedie k šťastiu :) teším sa na 4.sériu, na konci to vyzeralo, že v 4.sérií pôjde Supergirl proti samej sebe

22.6.2018 | 17:48:39
ksanzi10

páčil sa mi posledný diel. Až na to, že odišlo toľko dobrých postáv. Radšej mal odísť Olsen, neviem, či je to tým hercom alebo postavou.

22.6.2018 | 7:09:04
RagnarokCzD

Běs a hrůza. Kecy, kecy, kecy, … extrémě trapná bojová scéna, představující závěrečný střed, ale zabírající sotva pět minut … zabití … lítost … hodně divnej návrat v čase, několik sekund … nesmrtící řešení, který vede k tomu, že je záporák doslova zničen (což jistě nebylo ani trochu zabití :D ), opět zabírající sotva dvě minuty … a pak další hromady a hromady a ještě další hromady keců, povzbuzování a objímání.

Rly? K takovýhle citový břečce (a ještě nepovedený) sme došli od námětu nezničitelnýho mimozemšťana drtícího nesmyslně silný protivníky svýma ještě víc nesmyslně přehnanýma schopnostma? -_-

Jedna věc mi trochu uniká … každej kryptoňan má na zemi to samý, že? Takže ty tři báby by teoreticky měli mít supersluch … tak jak se kolem nich ten cápek proplížil až do lodi?

22.6.2018 | 0:16:21
bulik55

Tak to s tím Jamesem bylo hodně trapný :/ Jen tak řekne, že je Guardian a všichni s tím jsou v pohodě :/

21.6.2018 | 22:48:05
Norbit882

Ten konec? Doufám, že se mepletu a my se dočkáme Power Girl. Doufám, že to bude stát za to ta 4tá série. A hlavně doufám, že jim trochu pustí chlup a konečně jim dají peníze na mnohem lepší efekty. Takhle to vypadá, že jim stanice nedává snad ani nažrat při natáčení. Měli by fakt dostat lepší rozpočet. Protože něco jako tanhle seriál si to určo zaslouží. Nic méně se těším na další sérii. Uvidíme, jestli ta Power Girl vyjde a nebo ne.

21.6.2018 | 21:59:32
realm

Efekty fakt slabé, pokud na to nemají, ať se o to nepokouší, místy mi to přišlo trochu komické. Oproti mému očekávání Sam přežila. Jinak teda samotný boj mi přišel hrozně rychlý a zdálo se mi, že než nějakému finálnímu souboji se epizoda věnovala spíše budoucnosti postav. A teď postavy, které se loučí. Winn mi bude chybět, z druhé strany myslím, že Brainy bude hodně podobný jako Winn, takže to je asi rovnocenná náhrada. Mimochodem co se stalo s tou Winnouvou přítelkyní, bylo to někdy vysvětleno ?? Mon-El vypadal taky, že se minimálně bude objevovat méně častěji, nicméně čekal jsem mezi ním a Karou více emocí. Minulý díl si vylil srdce jak ji miluje a teď ji řekne sorry, budoucnost mě potřebuje, to mi přijde trochu podivné. Nejvíce mi bude chybět Jonn samotný i jeho otec. :(

21.6.2018 | 20:52:16
1

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama